Przegląd tygodnia #2/10

Strasznie trudno wraca się do rzeczywistości po 3 dniach offline… Mam trochę wrażenie, że ten weekend zresetował mi pamięć i w ogóle nie mogę sobie przypomnieć ubiegłego tygodnia. Tylko zdjęcia w telefonie i na karcie przypominają mi co się działo i tylko dzięki nim jestem w stanie napisać ten przegląd tygodnia ;). 

zdjęciaChociaż weekend spędziłam na wsi, to nie stamtąd pochodzą poniższe zdjęcia. To nic innego, jak moja kochana stolica, widziana z wału biegnącego od Mostu Siekierkowskiego na południe. W poniedziałek była przepiękna pogoda i bardzo możliwe, że był to już ostatni taki ciepły dzień tego roku, dlatego wykorzystaliśmy go na kolejną ponad 30km wycieczkę rowerową. 

IMG_9896 IMG_9897 IMG_9907

Pozostałe dni minęły mi głównie pod znakiem pracy, między innymi nagrań do ZdrowoManii, które połączyłam z długimi spacerami po mieście. Tak pięknie świeciło słońce, że żal było wchodzić do metra czy tramwaju. 

1 2 3

Weekend natomiast został zdominowany przez wyjazd na rodzinną uroczystość. 

4

Zachód słońca upolowany w trakcie poprawin. 

IMG_0182_1

przegapioneNa blogu pojawiły się 3 posty:

Jak przestać zazdrościć innym. 

Zakupy spożywcze w sklepie ze zdrową żywnością.

I oczywiście ZdrowoMańka z przepisem na pyszne placuszki. Dziękuję za feedback od osób, które już je robiły. Cieszę się, że smakowały!

linkiMam spore zaległości w internetach, ale coś tam udało mi się zanotować do polecenia:

Co jedzą blogerzy – kilka smacznych i zdrowych dziennych jadłospisów, w tym także mój 🙂

Czy czystek to faktycznie taki wielki hit? Ciekawy artykuł Klaudyny, specjalistki od ziół.

Przepis na domowy syrop imbirowy. 

Jak widać dzisiaj jest krótko i na temat. Potraktowałam ten przegląd tygodnia jako taki poranny rozruch, a zaraz muszę brać się za mniej przyjemne rzeczy… 

Miłego dnia!

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.