Miesiąc dla zdrowia #17 – Dziarskiego Dziadka sposób na długowieczność

Czy ja mogę znać sposób na długowieczność? Oczywiście, że nie. Dlatego dziś oddaję głos mojemu gościowi, a mianowicie panu Antoniemu Huczyńskiemu znanemu w Internecie jako Dziarski Dziadek. Nie skłamię, jeśli powiem, że pomimo dużej różnicy wieku ten pan jest dla mnie wielką inspiracją. 

Z tego samego powodu zaproszenie go do programu było moim cichym marzeniem… Nawet nie wiecie jaka byłam szczęśliwa kiedy się zgodził :). Rzeczywistość przerosła moja oczekiwania… Pan Antoni ugościł nas japońską zieloną herbatą i michałkami (Michał był przeszczęśliwy ;)). To bardzo ciepły, pełen pozytywnej energii człowiek. Rozmawialiśmy przez 45 minut, drugą  część tego wywiadu zobaczycie w przyszłym tygodniu. 

Jak Wam się podobał wywiad? Znacie takich dziarskich dziadków lub babcie na żywo?


Kategorie: Zdrowe ciało, Zdrowy duch

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.