O mnie

W dużym skrócie – Agnieszka, freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. 

lmChcesz wiedzieć więcej? OK 🙂 mam nadzieję, że te 10 faktów o mnie pozwoli Ci lepiej mnie poznać:

  1. Od ponad 5 lat jestem freelancerką i w ramach mojej pracy podejmuję się różnych zleceń z zakresu marketingu internetowego, a wspólnym mianownikiem wszystkich moich działań jest zdrowy styl życia. Więcej o mojej pracy opowiadam w ramach cyklu “Poniedziałek freelancera”.
  2. Niestety, zaliczam się do grona kilkunastu procent Polek zmagających się z PCOS i idącą z nim w parze insulinoopornością. To ważne tło dla wszystkich treści zamieszczanych na moim blogu, gdyż mój obecny styl życia pozwala mi trzymać te problemy w ryzach, bez stosowania żadnych leków. 
  3. Od urodzenia mieszkam w Warszawie, kocham to miasto i niczym lwica bronię jego dobrego imienia przed każdym, kto bezpodstawnie je obraża 😉 o tym, że Warszawa da się lubić przekonuję też na blogu i podobno robię to bardzo skutecznie!
  4. Przez prawie 2 lata byłam aparatką, dzięki czemu dziś mogę cieszyć się swoim wymarzonym, prostym uśmiechem. Swoje zmagania z rusztowaniem na zębach opisywałam oczywiście na blogu, więc jeśli ten temat Cię dotyczy, zerknij na serię wpisów “Z pamiętnika aparatki”.
  5. Jestem wielką fanką kuchni roślinnej i to głównie na niej opiera się moja dieta. 
  6. Mam wielką słabość do zwierząt, w szczególności do psów. Jestem szczęśliwą posiadaczką małego kundelka o bardzo niewinnym wyrazie pyska i bardzo trudnym charakterku. 
  7. Uwielbiam robić zdjęcia i nagrywać filmy. Wyrazem tego jest oczywiście mój blog i kanał na YouTube
  8. Lubię podróże, ale tylko pod warunkiem, że nie trwają zbyt długo i nie są zbyt częste – jestem domatorką i nie lubię zbyt często się przemieszczać. 
  9. Głęboko wierzę w to, że zdrowy styl życia i obserwacja swojego organizmu może uchronić nas przed wieloma problemami i bardzo poprawić nasze samopoczucie. Efektem tego jest mój pierwszy blogowy produkt – Dziennik Obserwacji Organizmu.
  10. Jestem typowym introwertykiem, najlepiej czuję się w towarzystwie swoim własnym i ludzi, z którymi mam już bliższe relacje. Robię przez to kiepskie pierwsze wrażenie, ale zyskuję przy bliższym poznaniu 🙂

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej!

Znajdziesz mnie też na YouTube (na dwóch kanałach: 1 i 2), na Facebooku, Instagramie i Bloglovin