O blogu

Witaj na moim blogu! Ja mam na imię Agnieszka, a LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem – począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.

Na moim blogu znajdziesz wpisy skupiające się wokół 3 głównych tematów: 

Zdrowe ciało

Pod tym hasłem kryje się przede wszystkim zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna, ale piszę też m.in. o badaniach kontrolnych, opowiadam o przebiegu leczenia ortodontycznego i zachęcam na przykład do… noszenia czapki ;). Nie jestem dietetykiem ani trenerem, a w swoich artykułach opieram się wyłącznie na własnych doświadczeniach i subiektywnych odczuciach. 

IMG_9855pesto_z_jarmużu

Zdrowy duch

Zdrowie psychicznie jest równie ważne jak fizyczne, dlatego na moim blogu znajduje się także to, co mnie uszczęśliwia. Znajdziecie tu m.in. inspiracje jak spędzić czas wolny, gdzie wyjechać, co przeczytać i jak się zrelaksować.

zdrowy_duch_1IMG_7050

Freelance

W ramach cyklu “Poniedziałki freelancera” opowiadam o tym, jak stworzyłam swoje wymarzone miejsce pracy. Od czasu do czasu pojawiają się też wpisy poruszające tematykę rozwoju osobistego i motywacji.

img_6467

Znajdziesz mnie także tutaj:

ZdrowoMania – mój autorski program emitowany co tydzień na YouTube – poruszam w nim tematy związane ze zdrowym stylem życia, rozmawiam z gośćmi, testuję różnego rodzaju aktywności fizyczne i prezentuję bardzo proste przepisy na zdrowe potrawy. 

YouTube – to bardziej prywatny kanał z przepisami, filmami z podróży itp. 

Bloglovin – najskuteczniejszy sposób na śledzenie bloga i najnowszych postów

Facebook – oprócz informacji o nowych postach trafiają tu inne informacje dotyczące bloga + odrobina prywaty

Instagram – dużo fotek z mojej codzienności

Zawsze jestem do Waszej dyspozycji również pod mailem – zachęcam do kontaktu każdego, kto ma jakieś uwagi odnośnie bloga lub po prostu czuje potrzebę napisania mi o czymś 🙂 kontakt@lifemanagerka.pl

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do zakładki WSPÓŁPRACA