Współpraca

Lifemanagerka.pl to blog lifestylowy skierowany przede wszystkim do aktywnych, dbających o siebie kobiet

Mój blog podczas poprzedniej edycji Share Week został drugim najchętniej polecanym blogiem w Polsce! Trafił również do rankingu TOP 100 blogerów w Polsce, znajdując się w TOP 10 kategorii “Zdrowie i uroda”. Oprócz tego został wyróżniony w corocznym rankingu Tomka Tomczyka jako jedna z “Największych nadziei polskiej blogosfery 2015 roku”. 

Istnieje możliwość reklamy na blogu, pod warunkiem, że promowane produkty lub usługi będą zgodne z moim stylem życia i wpasują się w poruszaną na blogu tematykę (zdrowy styl życia, biznes, rozwój, szczęście i podróże). 

Jako posiadaczka jednego z najpiękniejszych psów polskiej blogosfery 😉 jestem otwarta na promocję artykułów zoologicznych – dochód z takich współprac chciałabym przekazywać na cele charytatywne (schroniska dla zwierząt).

Ważne informacje:

  • nie zgadzam się na kryptoreklamę – posty powstałe w ramach współpracy są oznaczone odpowiednią adnotacją na dole wpisu
  • nie publikuję na blogu gotowych artykułów sponsorowanych (stawiam wyłącznie na treść własnego autorstwa)
  • nie promuję alkoholu i innych produktów sprzecznych ze zdrowym stylem życia
  • wystawiam faktury VAT
  • mieszkam w Warszawie
  • reklama na blogu jest płatna, na współpracę barterową zgadzam się w wyjątkowych sytuacjach, np. w przypadku wyjazdów sponsorowanych lub produktów o wartości zbliżonej do wartości wpisu na blogu. 

Przykładowe posty przygotowane w ramach współpracy:

LifeManagerka.pl w mediach społecznościowych:

BloglovinFacebookInstagram

Blog miesięcznie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Szczegółowe statystyki bloga udostępniam na życzenie.

Zachęcam do kontaktu: kontakt@lifemanagerka.pl

Agnieszka