Przegląd tygodnia #3/04

Ten weekend był chyba pierwszym takim wyczekiwanym weekendem w moim życiu freelancera. Ten tydzień strasznie dał mi w kość! Niby nic strasznego się nie stało, ale musiałam zmierzyć się z problemem, który początkowo mnie przerósł. Ostatecznie jednak – jak zwykle – zmobilizowałam się i poradziłam sobie. I znowu jestem mądrzejsza o kolejne doświadczenie…

Powoli odkopuję się też z mojej pracy około-blogowej, która zajmuje mi mnóstwo czasu, a której Wy pewnie nawet nie widzicie. Mam tu na myśli m.in porządkowanie i podmianę zdjęć głównych w starych wpisach. Nie wiem czy jestem choć w połowie tej żmudnej roboty, ale przynajmniej zaczynam dostrzegać światełko w tunelu. A część starych postów po prostu ukrywam, bo nie spełniają moich aktualnych norm jakościowych. Mam nadzieję, że uporam się z tym wszystkim jeszcze w kwietniu i od maja będę mogła poświęcić więcej czasu na to, co w blogowaniu najważniejsze, czyli tworzenie nowych treści. 

zdjęciaPechowy poniedziałek chyba wolałabym wymazać z pamięci, ale jeszcze dwa razy będę musiała wrócić do tego dnia (przy okazji pracy nad odcinkami z nagranymi wówczas przepisami). Nie wiem czy jeden przepis nie pójdzie na śmietnik 🙁 wiem co zrobiłam przy nim źle, ale nie jestem pewna czy uda się to zmontować tak, aby nie wprowadzić nikogo w błąd. Mam kolejny dowód na to, że powinnam nagrywać więcej przepisów na mój blogowy kanał i w ten sposób nabierać wprawy. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się wygospodarować na to czas. 

pt758

Przyznacie jednak, że nowa zdrowomaniowa kuchnia jest bardzo ładna 🙂 i jak pięknie położona! Latem będę miała owoce i warzywa prosto z ogródka 🙂 a niewykluczone, że w kilku odcinkach wystąpi ze mną również właścicielka tego pięknego domu – reprezentuje inne pokolenie, ma niesamowitą wiedzę, wspaniale gotuje i jestem pewna, że ją polubicie 🙂

pt75317 kwietnia – dzień, w którym okazało się, że nie umiem jeździć na rolkach. Kiedyś myślałam, że nie potrafię tylko hamować, a teraz okazuje się, że moja jazda to też jedna wielka improwizacja :D. O swoich wrażeniach z przyspieszonych lekcji z instruktorem napiszę w środę przy okazji wpisu o kolejnym odcinku ZdrowoManii, ale teraz powiem krótko – ja jestem zaskoczona pewnymi informacjami. I załamana tym, jak bardzo nie panuję nad moimi rolkami. Nie wiem czy mam jakiś felerny model, który sam jeździ, czy to faktycznie ja popełniam gdzieś błąd… I w sumie nie wiem co gorsze ;). 

pt751

Temat odcinka tym razem bez gościa. Umieram z ciekawości co tym razem powiedziałam od rzeczy. Nie przestaję siebie pod tym względem zaskakiwać. A swoją drogą nie wyobrażacie sobie jak ja tam zmarzłam! Musiałam siedzieć w cieniu aby nie zmieniało się światło i teraz zastanawiam się, czy na materiale nie będzie widać jak cała się trzęsę i jak szczękam zębami. Bo że wywiało mi mózg to na pewno zauważycie, albo raczej usłyszycie 🙂

pt750a

Mimo że pogoda jakoś szczególnie nie rozpieszcza, kwiecień i tak jest super, bo całkowicie zmienia krajobraz dookoła. 

pt757 pt756 pt755

linki

Z jakimi komentarzami pod swoim adresem muszą radzić sobie blogerzy podróżujący po świecie i żyjący w niestandardowy sposób? Warto zerknąć, choć można się załamać tym, co się przeczyta. 

Magister albo nikt? Ach, ciągle mam przed oczami komentarz mojej niegdyś dobrej koleżanki z liceum, która wiedząc, że nie poszłam po maturze na studia przy okazji jakiejś dyskusji napisała, że nie będzie ze mną rozmawiać dopóki nie pokażę jej indeksu. Wtedy może było mi trochę przykro a dziś sama nie wiem czy tacy ograniczeni ludzie bardziej budzą we mnie odrazę czy współczucie. 

Fajny artykuł o tym, czy stać nas na podróżowanieNajczęściej to nie jest kwestia braku pieniędzy, tylko tego co wybieramy – mieć czy być? Ja przyznam, że dla mnie podróże nigdy nie były jakąś szczególną pasją (oczywiście lubię je, ale nie na tyle aby były dla mnie priorytetem), dlatego wiecznie spycham je na dalszy plan. I generalnie nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie, ale jednak coś z tego powodu tracę. Chcę to zmienić, dlatego w tym roku na pewno nie odłożę wakacji na “za rok”.

przegapioneW tym tygodniu ukazały się tylko dwa posty… Na szczęście w nadchodzącym będzie ciut lepiej 🙂

1. Nowa ZdrowoMania z przepisem

2. Zachęcam do niesienia w świat dobrego słowa i pozytywnego feedbacku 🙂

Gratis coś archiwalnego 🙂

Jak przestać jeść sklepowe słodycze

Czy da się polubić bieganie? 

Tradycyjnie już życzę Wam udanego tygodnia i miłej drugiej połowy niedzieli… Wpadnijcie jutro na poniedziałek freelancera. Będzie o tym jakie znaczenie w moim życiu (zawodowym i nie tylko) ma ten blog. Do jutra!

 Chcesz być na bieżąco? 

LifeManagerka.pl  Instagram 

 

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.