3 plakaty o jodze (do pobrania)

W grudniu stawiam na praktykę jogi w domu i wkrótce powiem Wam z kim ostatnio najczęściej ćwiczę :). A dziś mam taki drobiazg dla innych fanów jogi, być może przyda Wam się podczas domowej praktyki. 

plakaty_motywacyjne_joga

Na pomysł wydrukowania takich plakatów wpadłam podczas którejś wyjątkowo męczącej praktyki, kiedy stałam w pozycji wojownika i gapiłam się w napis “Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Uznałam, że na tej komodzie powinno znaleźć się chociaż jedno hasło, które będzie mi przypominało, co daje mi joga i dlaczego jest dla mnie ważna. I tak powstały te 3 plakaty. 

Plakat 1 – I love Yoga

Dostępne w 4 wersjach kolorystycznych

Jeśli tak jak ja posiadacie ramkę większą niż A4, a drukujecie tylko w tym formacie, sugeruję wydrukować tę wersję z mniejszymi marginesami:

Plakat 2 – Joga jest fontanną młodości!

Jesteś tak młody, jak elastyczny jest Twój kręgosłup – Bob Harper

cytaty_o_jodze

Plakat 3 – Joga to 99% praktyki i 1% teorii

Dostępny w 4 wersjach kolorystycznych

plakaty_o_jodze

Jeśli wydrukujecie któryś z plakatów i będziecie pokazywać go na Instagramie, będę wdzięczna za hashtag #lifemanagerka, dzięki któremu będę mogła go zobaczyć 🙂

Kategorie: Aktywność fizyczna, Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.