Sierpień fotograficznie – mix zdjęć

No to po sierpniu. Trochę żal ;). Jak Wam minął ten miesiąc? Ja podobnie jak chyba każdy z Was – korzystałam z lata. Pogoda przez większość czasu dopisała, weekendy były aktywne, spędzane na świeżym powietrzu. Zaliczyłam kilka krótkich, choćby jednodniowych wypadów za miasto. Czuję się pozytywnie naładowana energią słoneczną i mam nadzieję, że we wrześniu też czeka nas piękne, tzw. babie lato. Już nie mogę się doczekać tych wrześniowych spacerów!

Ale przejdźmy do podsumowania sierpnia. Na wstępie mix instagramowych fotek, standardowo – nie wszystkie były publikowane na Instagramie life-managerkowym.

sierpień-mix

1. Takie to w tym miesiącu było lato! 🙂

2. 15 sierpnia spędziliśmy na wyspach położonych na Wiśle, niedaleko od Warszawy. U-wiel-biam to miejsce 🙂

3. Uwielbiam to zdjęcie, chillout u mojej cioci na wsi, lato w pełni

4. Również na wsi – wycieczka rowerowa z siostrą i szwagrem u których niedawno druhnowałam na ślubie 🙂

5. Lato na parapecie

6. Spływ kajakowy Jeziorką

7. Jedna z wycieczek rowerowych i wizyta w stadninie

8. Mój ulubiony letni kwiat 🙂 spotkany na osiedlu

9. Namawiałam Was do zrobienia sobie sesji i żeby nie być gołosłowną, też sobie taką zorganizowałam. Na plaży oczywiście 😉

W sierpniu też fajnie się zrestartowałam i spędziłam kilka dni nad moim ulubionym jeziorem.

 

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.