O jesieni pozytywnie – zdjęcia + film

Chodzę i się zachwycam. Zatrzymuję się co chwilę aby nacieszyć oczy tym widokiem. Podziwiam też to, co widzę ze oknem, bo mieszkając wysoko mam widok na dużą ilość terenów zielonych, które teraz dzięki zmianie kolorów każdego dnia wyglądają inaczej. Każda pora roku ma w sobie coś pięknego – uwielbiam kiedy wiosną przyroda budzi się do życia, kocham lato za wysokie temperatury, a w zimie najbardziej cenię dni, kiedy biały puch mieni się w słońcu niczym srebrny brokat. Ale to jesień wygrywa w moim rankingu pór roku jeśli chodzi o urodę i fotogeniczność. Jesień ma tę magiczną moc, która sprawia, że nawet zwykłe, szare blokowisko może zachwycać. To teraz wychodzą najpiękniejsze zdjęcia, co zawdzięczamy nie tylko wszechobecnym kolorom, ale również światłu, które jest niezwykle ciepłe i łagodne. Jesienne słońce jest wyjątkowe!

Sporo jesiennych fotek pokazywałam przy okazji przeglądu tygodnia, ale nie mogę się powstrzymać przed dodaniem większej ich ilości. Dodatkowo postanowiłam, że skoro lubię kręcić i montować jakieś krótkie video, to szkoda abym robiła to tylko na/po wakacjach. I tak powstał krótki film z ostatnich dwóch spacerów po parku Arkadia. Wybaczcie dużo nieostrych ujęć, szczególnie tych z psami, ale trudno było nadążyć za tymi dwoma wariatami. Koniecznie zmieńcie jakość na lepszą, bo ta automatyczna jest straszna :/

 

 

arkadia_1

arkadia_2

arkadia_4

arkadia14

arkadia15

To jedno zdjęcie wymaga komentarza. Jednym z bohaterów naszego filmu jest spotkany w parku Bruno. Pozdrawiamy!

arkadia21

arkadia23

arkadia24

arkadia25

spacer_1

Kategorie: Czas wolny, Miejsca, Różne, Szczęście

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.