Przegląd tygodnia 2/1

Zapraszam na przegląd tygodnia, tym razem w nowej szacie graficznej ;). W ankiecie jedna osoba poprosiła mnie, aby PT był nieco bardziej czytelny, aby łatwiej było wyłapać w nim ważne informacje. To zrozumiałe, te posty są dość długie i na pewno nie każdemu chce się czytać je w całości. Trudno mi jednak uczynić czytelniejszym np. zbiór linków. Jedyne co mogę zrobić to lepiej wyodrębnić kategorie i to też postanowiłam zacząć robić – od teraz kategorie będą przedstawione w prosty, graficzny sposób.

pt_2_1

 

PT_linki

Na początek coś dla Wszystkich tych, którzy zamierzają wkrótce zacząć biegać – wiem, że tu jesteście! Ja w swoim pamiętniku początkującego biegacza piszę głównie o własnych odczuciach, dlatego po bardziej fachowe porady zapraszam Was na bardziej wyspecjalizowane blogi – niedawno o marszobiegach fajnie napisała Panna Anna.

Mamy karnawał, czas imprez, również tych organizowanych we własnym domu. Ciekawy poradnik jak zorganizować karnawałową imprezę przygotowała specjalistka do spraw eventów – Emilka 🙂

Teraz chyba w modzie jest hejtowanie Wielkiej Orkiestry, ale ja nadal popieram Jurka Owsiaka całym sercem, a sceptykom polecam obejrzeć ten filmik Bogusi (Anioła na resorach) na temat jej dzieciństwa (spędzonego w dużej mierze w szpitalach) i tego co się dzieje z pieniędzmi uzbieranymi przez WOŚP.

Praca dodatkowa, freelancing, przedsiębiorczość… Wszystkie te tematy porusza portal AddWork24 polecany niedawno przez Freelancerkę (zresztą na portalu jest także wywiad z nią :))

Kanapki do zadań specjalnych na blogu Mamy Sposób! Ślinka mi cieknie na ich widok i już nie mogę się doczekać kiedy kanapki będą mogły wrócić do mojego menu 🙂

Ciekawy wpis o spotykaniu dawnych miłości – na blogu Malinowa.tv 🙂

Na koniec coś, co doprowadziło mnie do łez. Dawno się tak nie spłakałam… ze śmiechu! Obejrzyjcie koniecznie 🙂

PT_jedzenie

Pisałam w ostatnim poście, że niedługo przejdę na płynną dietę, a okazało się, że już te cholerne gumki częściowo mnie do tego zmusiły. Od dziś poranna owsianka będzie w wersji zmiksowanej, koktajlowej. Jest bardzo gęsta, bo dodaję do niej standardową ilość płatków, ale na szczęście można ją pić nie angażując w to szczęki 😉

Tak ogólnie to wnioskuję po ankiecie, że może Wam trochę brakować kulinarnych wpisów, ale już snuję plany jak to nadrobić 🙂

PT17

PT_zdjęcia

Na wstępie – znowu chłopaki z bloga Słowem przez świat. Mam słabość do tych przystojniaków, byłam u nich ostatnio na prawie-babskim wieczorze ;).

KOTY

A to już poniedziałek, wolny dzień, ładna pogoda, spontaniczny wypad do Wilanowa na rolki.

pt11

pt12

I Wilanów – okolice Pałacu. Zupełnie nieświadomie trafiliśmy na Festiwal Światła. Korki, problemy z zaparkowaniem, dzikie tłumy ludzi i duuuużo kiczu w postaci tych wszystkich światełek. Coś niesamowitego 😀 nie skorzystaliśmy ze wszystkich atrakcji bo w domu Luna czekała na spacer ;).

pt16

pt15

pt13

pt14

PT19

A propos Luny – w ankiecie pojawiły się prośby pt. “Więcej Luny!”. Ich spełnienie oczywiście nie stanowi dla mnie problemu, a nawet będzie przyjemnością ;). Dziś Luna i jej małe dziwactwa – że niby chce tak na balkon, że może ma jakieś problemy żołądkowe i ona musi wyjść “już-teraz-natychmiast”… A po chwili już stoi pod drzwiami balkonowymi z jakimś śmieciowym łupem. Nie nadążam z odkurzaniem.

PT18

 

The end 😉

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.