Przegląd tygodnia #1/12

Dość tego obijania się. Tak jak postanowiłam, tak zrobiłam – w grudniu chciałam zmniejszyć sobie ilość obowiązków i chyba niechcący tak wyszło, że cięcia te dotknęły bloga. Czas poświęcany do tej pory na bloga przeznaczyłam na czytanie, słuchanie muzyki i na pracę. Tak też minął mi ten tydzień. Rozleniwiłam się, dlatego postawiłam sobie cel aby w tym tygodniu publikować coś codziennie (oprócz soboty). Mam nadzieję, że się uda.

O świątecznej atmosferze póki co mogę pomarzyć – przedłuża mi się mini-remont łazienki, a potykając się ciągle o jakieś płytki, deski i puszki z farbą trudno nawet myśleć o przystrajaniu domu. Doniczkowa choinka stoi już na balkonie, ale zerkam na nią z niechęcią. Chyba magia świąt w tym roku mi się nie przytrafi, smutno mi z tego powodu.

PT_jedzenie

Robiłam dziś krem buraczkowy z przepisu Agaty z Poczuj się lepiej. Trochę zaburzyłam proporcje (mniej bulionu) więc wyszedł mi bardzo gęsty 😉 polecam miłośnikom buraczków. No i świetny pomysł aby do kremowych zup dodawać kaszę jaglaną – genialne 🙂

pt474

PT_zdjęcia

Ten tydzień upłynął mi też pod znakiem ZdrowoManii. Temat najbliższego odcinka będzie nieco różnił się od poprzednich, dlatego miałam przy nim trochę więcej pracy.

pt476

Nie obyło się też bez głupawki, ale nie wiem czy te sceny trafią do programu 😉

pt477

Jeszcze tego nie wiem na 100%, w dużej mierze zależy to od spotkania, które mam w nadchodzącą środę (trzymajcie kciuki), ale prawdopodobnie od stycznia ZdrowoMania będzie (przynajmniej przez zimę) publikowana 2x w miesiącu. Oprócz tego razem z bardzo fajnym grafikiem (pozdrawiam!) pracuję też nad nową oprawą graficzną.

Aha, ZdrowoMańka ma już swój fanpage na Facebooku! Więc zapraszam, będzie tam sporo atrakcji, m.in. fajny przedświąteczny konkurs 🙂

pt479

Ok, dość pracy. W czasie wolnym oprócz czytania książek i słuchania muzyki wreszcie wciągnęłam się w jakiś serial. Padło na “Watahę”, niestety obejrzałam ją w dwa wieczory 🙁

pt475

Przetestowałam też nowy przepis z cyklu “domowe odpowiedniki” – w tym tygodniu pojawi się na blogu.

pt473

Nie mogę nie pochwalić takiej inicjatywy – w Decathlonie automat do wyciskania soków z pomarańczy.

pt478

PT_linki

Rzucić pracę w korpo i żyć z podróży? Anita udowadnia, że to możliwe – bardzo motywujący wpis, nie tylko dla osób z duszą podróżnika.

20 sposobów na codzienne, łagodne oczyszczanie organizmu.

Spacer po grudniowym Paryżu – klimatycznie!

Moją listę na Bloglovin zasiliły kolejne blogi: 1, 2.

Spokojnego wieczoru i udanego tygodnia!

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.