Przegląd tygodnia #2/02

Przed nami ciężki tydzień – w poniedziałek święto pizzy, a czwartek będzie tłusty! Chociaż ja święto pizzy miałam tydzień temu, więc jutro chyba odpuszczę… Ale ten czwartek… Oj… Tego dnia nie znam umiaru, a potem oczywiście cierpię. Dobrze, że to tylko raz w roku. 

PT_zdjęcia

Antyfani zdjęć Luny muszą mi wybaczyć, ale w tym tygodniu mój pies zdominuje tę kategorię. I to wcale nie dlatego, że dwa lata temu o tej porze byłam najbardziej podekscytowanym człowiekiem na świecie, bo następnego dnia miałam jechać do kliniki odebrać psa. Oczywiście miał to być pies do domu tymczasowego, ale już wtedy chyba nikt nie wierzył, że na tymczasie się skończy. I tak oto jutro miną dwa lata od kiedy Luna jest z nami. Ale tak naprawdę zdominuje ten przegląd tylko dlatego, że nie mam innych zdjęć, takie uroki ponurej zimy ;). 

Na początek kulisy powstawania sesji żebrogłosowej… To nie było takie hop siup. Luna od nadmiaru komend zaczyna czasami wariować i zamiast prosić np. waruje albo daje głos. 

pt591

Skutkiem ubocznym tej sesji jest to, że mój pies chyba nauczył się pozować :O zauważyłam wczoraj, że jak robię jej zdjęcia, grzecznie siada i patrzy się w obiektyw.

To akurat nie miało być jej zdjęcie, ale jak tu wyprosić taką modelkę… 

pt593

A to miało być zdjęcie jej światełka, które jej pan zrobił własnoręcznie i które wieczorami robi furorę na osiedlu. 

pt594

Czysta rozkosz, takiej to dobrze.

pt595

Intensywnie pracuję nad kolejnym odcinkiem ZdrowoManii, który jest dla mnie dużym wyzwaniem. Po raz pierwszy będę przeprowadzać bardzo długi wywiad, z którego prawdopodobnie powstaną dwa tematy odcinka, a może też jakiś odcinek dodatkowy. To jest temat, którego nie da się zmieścić w 5 minutach. Dlatego odbyłam już jedno spotkanie z moim gościem, aby dokładnie wszystko omówić. Jeśli jest jakieś pytanie odnośnie suplementacji, które chcielibyście zadać profesor Wawer (autorce widocznej na zdjęciu książki) – śmiało możecie zadać je w komentarzach pod tym postem. 

Jeśli nie macie pomysłu na pytanie – nie ma problemu, zdajcie się na mnie – ja nazbierałam ich kilkanaście i trochę się boję że zamęczę nimi mojego gościa. Szykujcie się też na konkurs, w którym będzie można wygrać tę świetną książkę. Wbrew tytułowi nie jest ona wyłącznie o suplementach, to kopalnia wiedzy o składnikach odżywczych. 

pt590

Aha, odcinek pojawi się prawdopodobnie 16tego lutego, bo połowa miesiąca wypada w weekend, a to nie jest najlepszy moment na publikację. 

PT_linki

Mam dziś dla Was kilka moim zdaniem bardzo ciekawych linków 🙂

Darmowe programy do obróbki graficznej – do tworzenia plakatów, infografik, memów itp. 

Fajne zestawienie miejsc, skąd można ściągać darmowe ebooki.

Mam dwa psy, i…. – świetny post dla psiarzy, którzy mają w domu więcej niż 4 łapy, albo rozważają aby powiększyć w ten sposób rodzinę 😉 

Fajny projekt Kasi – podziel się swoim największym sukcesem 🙂

7 lifehacków na samochód zimą – przydatne szczególnie dla posiadaczy starszych VW i Seatów, ha ha ha (kto ma któryś z felernych modeli ten wie o czym mówię ;))

Jeśli macie ochotę zrobić coś dobrego – dołączcie do akcji “Uśmiech pomaga” Fundacji Dr Clown.

A to można powiedzieć takie gościnne polecenie 😉 ostatnio mój mężczyzna zapytał mnie:

– Kojarzysz CzekoAdę?

– Jasne, a czemu pytasz? 

– Spoko blog, ma taki fajny cykl z rozmówkami damsko-męskimi. Powinnaś ją polecić w przeglądzie tygodnia. 

Ok, no to polecam CzekoAdę 🙂 a to jej cykl z rozmówkami.

Życzę Wam udanego tygodnia i smacznego tłustego czwartku. Mnie szykuje się tydzień pełen intensywnej pracy nad ZdrowoManią, więc trzymajcie kciuki aby wszystko poszło po mojej myśli :). 

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.