ZdrowoMania odc. 54 – terapia kwiatowa dr Bacha, TRX

Zapraszam na nowy odcinek, moim zdaniem bardzo ciekawy! Jest bardzo prawdopodobne, że przynajmniej z pierwszej jego części dowiecie się o czymś, o czym wcześniej nie słyszeliście :). Mam nadzieję, że zechcecie poświęcić chwilę na wysłuchanie co moi goście mają do powiedzenia. 

Więcej na temat terapii doktora Bacha przeczytacie na stronie mojego gościa. Jeśli chodzi o terapię kwiatową to z konsultacji u Magdaleny Widłak można skorzystać również przez telefon lub Skype. U Magdy można zakupić również kropelki Rescue Remedy. Ja postanowiłam je nabyć, aby mieć w apteczce “na wszelki wypadek”. Przetestuję je jednak dopiero w sytuacji kryzysowej, której oczywiście sobie nie życzę ;). 

Aleksandra Musielak, czyli mój gość opowiadający o TRX również posiada swój kanał na YouTube. Ola specjalizuje się nie tylko w TRX ale też np. w kettlach, więc jeśli ktoś poszukuje trenera personalnego w Warszawie to serdecznie polecam :).

Na koniec wielkie podziękowania dla Organic Coffee za użyczenie wnętrza do nagrań (to jedna z moich ulubionych kawiarni, o których pisałam tutaj). Równie gościnna okazała się szkoła tańca (a właściwie to bardziej centrum fitness) Oh Lala. Serdecznie dziękuję!


Kategorie: Aktywność fizyczna, Zdrowe ciało, Zdrowy duch

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.