Porcja pozytywnej energii i motywacji #4

Najwyższy czas zafundować Wam kolejną, tym razem noworoczną porcję pozytywnej energii i motywacji. Jak zawsze nie zabraknie w niej tańca, radości i dobrych wieści :). 

Zatańczymy?

W moim tanecznym zestawieniu nie może zabraknąć Gemmy i Duffusa. Uwielbiam ich wyczucie rytmu i dystans do siebie!


A co powiecie na tego pana? 😀


Ale dzisiejsze zestawienie wygrywają chyba te dwie panie 🙂

Wspaniała akcja i sukces Globstory

Widzieliście, jaki sukces odniosła akcja Kai z kanału Globstory? Udało jej się zebrać prawie 60 000 zł dla pana Pov z Kambodży (a ostatecznie nie tylko dla niego, bo kwota ta, jak na tamte warunki faktycznie jest astronomiczna). To pokrzepiająca wiadomość, która jest jak promyk słońca na niebie wiadomości o kolejnych rasistowskich incydentach w Polsce. 

#FindMariusz

Ta przywracająca wiarę w ludzi historia wydarzyła się w okolicy Świąt Bożego Narodzenia. Nasz rodak przez chwilę nieuwagi zgubił kopertę ze swoim wynagrodzeniem, ale dzięki zaangażowaniu dobrych ludzi i mocy mediów społecznościowych, udało mu się ją odzyskać. 

Co tak naprawdę daje nam szczęście? 

Polecam wykład TED, który opowiada o bardzo ciekawym, 75 letnim badaniu, którego zadaniem było znalezienie tego, co daje ludziom szczęście. Jego wyniki są bardzo ciekawe i w sumie optymistyczne :). Dla chętnych polecam streszczenie tego wykładu w formie pisemnej.

 
Mam nadzieję, że ten post poprawił Wam nastrój przed weekendem 🙂

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.