Praktyka jogi – pytania do fizjoterapeuty

Jak pogłębić skłon w jodze, czy joga jest bezpieczna przy problemach z kręgosłupem, czy to odpowiednia aktywność dla osób prowadzących siedzący tryb życia? Na te i inne Wasze pytania odpowiedziała Gosia Kobus-Kwiatkowska z kanału Anatomia Jogi

Zapraszam na trzy odcinki ZdrowoManii z udziałem Gosi!

W pierwszym odcinku Gosia Kobus-Kwiatkowska odpowie na dwa Wasze pytania:

– jaka aktywność jest najlepsza dla osób prowadzących siedzący tryb życia

– na co uważać podczas praktyki jogi przy dyskopatii kręgosłupa

Drugi odcinek odpowie na pytanie jak pogłębić skłon w jodze i nie tylko – bardzo ciekawe informacje i przydatne wskazówki!

Czy joga jest bezpieczną aktywnością i czy można ją praktykować przy problemach z kręgosłupem?

Zapraszam Was też na stronę Internetową, Facebooka Gosi i do jej studia jogi w Lubinie. 

I oczywiście na Facebooka ZdrowoManii, gdzie niedługo będziecie mieli możliwość zadawania pytań kolejnym specjalistom. 

 

Kategorie: Aktywność fizyczna, Video, Zdrowe ciało

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.

 • Cześć,
  Jest opcja transkrypcji? Zazwyczaj przeglądam blogi w miejscach, gdzie nie mogę słuchać niczego głośno, więc dużo wygodniej jest czytać.
  Pozdrawiam,
  Kasia

  • Nie, przykro mi, ale w przypadku odcinków ZdrowoManii nie ma i nie będzie takiej opcji.

 • niesłychana.pl

  Nigdy nie byłam fanką jogi, ze względu na to, że większość praktykujących, których znam osobiście, skupia się nie tylko na aspekcie ciała, ale rownież duchowości i medytacji religijnej. Post bardzo ciekawy i przydatny. Poszerzyłam swoją wiedzę więc dziękuję bardzo:)

 • Bardzo ciekawe pytania. Sama ćwiczę jogę i wiem (a może lepiej – czuję), że w niektórych pozycjach trzeba szczególnie uważać mając dyskopatie kręgosłupa. Interesowałoby mnie zagadnienie chondropatii kolan a praktyki jogi. Czy są jakieś pozycje, z których kategorycznie należałoby zrezygnować?