Przegląd tygodnia #3/08

Mam nadzieję, że lubicie przeglądy takich totalnie zwyczajnych tygodni, które można określić mianem “prozy życia”. Ten właśnie taki będzie. 

W poniedziałek wróciliśmy z Białki i zderzyliśmy się z rzeczywistością. Bałaganem po podróży i pustą lodówką. 

Trzeba było też wyjść na miasto, a tam jak zawsze – stawiam na rower. 

I na wegańskie jedzenie 🙂

I wiecie co? Strasznie tęskniłam za tą warszawską codziennością. Jest w niej czas na obowiązki i na przyjemności.

I niesamowicie ucieszyło mnie weekendowe ochłodzenie. Tego lata były chyba tylko dwa takie “jesienne” weekendy. Zatęskniłam za tą jesienną przytulnością i lenistwem… Zresztą nie tylko ja 😉

W weekend zaczęliśmy też przygotowania do kolejnej, ostatniej już tego lata podróży. Ale i tak na zakupach myślałam już o jesieni 😉

Jeszcze trochę jedzenia na koniec 😉

Wyjazd na Korfu – informacje praktyczne + kosztorys wyjazdu na własną rękę

Świetny wpis Ani obnażający to, jak oszukują influencerzy. Mnie już ręce opadają, kiedy obserwuję to, co dzieje się głównie na Instagramie… Poziom żenady osiągnął już chyba maximum… A może jeszcze nie? Strach się bać, co nas jeszcze w tej kwestii czeka ;).

Jak podróżować odpowiedzialnie po Afryce (i innych biedniejszych krajach) – bardzo ważny temat!

Dlaczego nie możemy zaniedbywać odpoczynku. 

50 przepisów na domowe lody w zdrowej wersji. 

To tyle na dziś 🙂 życzę Wam udanego ostatniego tygodnia wakacji!

 


Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.