ZdrowoMania odc. 23 – zioła w kuchni, pilates w domu

Ahoj! Na wstępie tradycyjnie zapraszam na nowy odcinek ZdrowoManii:

I dzisiaj tak na szybko, bo zamiast się rozpisywać wolę dać Wam materiały dodatkowe, w których znajdziecie dużo więcej informacji. W programie postawiłam na rozmowę o ziołach w kuchni, ale jeśli chcecie wiedzieć więcej np. o ziołach do picia czy zastosowaniu ich w kosmetyce, to namawiam Was do przesłuchania w wolnej chwili dwóch podcastów, w których wypowiada się Aldona Adamska Szewczyk, czyli mój gość:

Cz. 1 – zioła w kuchni i do picia

Cz. 2 – zioła w kosmetyce

Zapraszam Was również na blog Aldony Adamskiej Szewczyk – to cała skarbnica informacji na temat ziół. 

W ramach aktywności znowu zachęcam Was do wspólnego ćwiczenia. Tym razem do programu zaprosiłam Paulinę, instruktorkę pilatesu i autorkę bloga Dobry Ruch. Mam nadzieję, że film, w którym wszystko jest bardzo dokładnie wytłumaczone i pokazane (ze szczególnym zwróceniem uwagi na błędy) pomoże Wam podczas samodzielnych ćwiczeń. Koniecznie napiszcie mi, czy tego rodzaju filmy Wam się podobają i czy z nich korzystacie, bo jeśli tak to będę ich robić więcej. 

Miłego oglądania i ćwiczenia 🙂

Kategorie: Aktywność fizyczna, Odżywianie, Zdrowe ciało

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.