Przegląd tygodnia #1/10

Nawet nie wiecie, jak mnie cieszy tegoroczny październik! Naładowałam sobie karnet OK System na cały miesiąc, co oznacza przede wszystkim powrót na taniec, za którym już strasznie się stęskniłam. Zaczęłam też chodzić do szkoły jogi i po pierwszych zajęciach byłam bardzo zadowolona. Te dwie rzeczy to wystarczający powód, aby pokochać październik… Poza tym planuję na ten miesiąc drobne zmiany w mieszkaniu, które sprawią, że jeszcze chętniej będę spędzać w nim czas. W pracy też sporo będzie się działo… Czuję, że listopad przyjdzie niesamowicie szybko. 

zdjęciaW piątek Warszawę odwiedziła Mrs Lifestyle z mężem. Poznaliśmy się podczas mojej wizyty we Wrocławiu i teraz przyszedł czas na rewanż w umilaniu sobie czasu ;). Odwiedziliśmy m.in. Ogrody BUW i stare bulwary wiślane, na których jak się okazało nie ma już żadnych knajpek, upsss. 

IMG_9600 IMG_9608 IMG_9618 IMG_9644

Całą sobotę spędziłam na evencie dla YouTuberów. Przyznam, że nie przepadam za takimi imprezami i na tych blogerskich nie bywam… Ale tutaj namówił mnie mój Wojtek – przekonał mnie tym, że zdecydował się mi towarzyszyć. I cóż, nie żałuję, że tam byłam bo utwierdziłam się w przekonaniu, że muszę coś zmienić w ZdrowoManii. 

20151003_092227

Poranny slow jogging – uwielbiam te jesienne mgły! I te kolory…

20151004_075550 20151004_081953Testowałam nowe wdzianko do biegania z Lidla. Bluza bardzo fajna a legginsy… Za delikatne. Nie mogłam usiąść na moim ulubionym pomoście, bo byłyby całe pozaciągane. 

20151004_082003

I niedzielny spacer po jednym z moich ulubionych parków, czyli po Arkadii.

IMG_9721IMG_9818 IMG_9825 IMG_9733Tak sobie ludzie uroczo wypoczywają na tych ławeczkach…

IMG_9715 IMG_9696 IMG_9842

Też sobie usiadłam, co mi tam…

IMG_9781

I dosiadła się do mnie taka oto towarzyszka.. Niesamowicie natrętna, siadała mi na kolanach, dziobała po stopach. Ludzie przechodzący obok patrzyli ze zdziwieniem i pytali czy tresowana 😉

IMG_9796 IMG_9788

Kolejny dowód na to, że czasami warto zamienić samochód na dłuugi spacer… Piękna wieś w środku miasta, u stóp osiedla. 

IMG_9875IMG_9879IMG_9860 IMG_9854

I starsi panowie siedzący pod jednym z domków, sprzedający świeże orzechy włoskie… Ucięliśmy sobie z nimi miłą pogawędkę, okazało się, że chodziłam do tej samej podstawówki co oni… Nie miałam pojęcia, że ta szkoła ma tyle lat… 

IMG_9869 IMG_9867IMG_9890

A dokładnie naprzeciwko tego widocznego powyżej domu: 

IMG_9893

I na koniec… Spamowałam dzisiaj już na Insta i na FB, ale tutaj też muszę. Korzystając z okazji jaką jest Światowy Dzień Zwierząt chciałam przypomnieć Wam o akcji DlaSchroniska.pl i o wspieraniu bezdomnych zwierząt. Kiedy ponad rok temu poinformowałam o tej akcji na blogu, zrobiliście zakupy za w sumie ponad 2000 zł. To jest najwspanialszy dowód na to, że metodą “ziarnko do ziarnka” można zrobić naprawdę wiele. 

dlaschroniska

I jeszcze mała niespodzianka dla osób, które nie mogą się przekonać do instalowania Snapchata, a chcieliby podejrzeć co tam się dzieje. Pobrałam dla Was moją 24-godzinną “my story” i wgrałam na YouTube abyście mogli zobaczyć jak wygląda to moje dodatkowe “medium”. Jeśli macie ochotę, mogę od czasu do czasu dorzucać coś takiego do przeglądu tygodnia. To taki bonus tylko dla czytelników przeglądów tygodnia, bo film ten nie jest publiczny na moim kanale i nie wiem czy go opublikuję. 

przegapioneNa YouTube pojawiły się dwa nowe vlogi z drogi:

No i nowa ZdrowoMania:

A na blogu przepis na potrawkę z dyni

linki

Przełom miesięcy = zapracowany czas = mało linków 😉

Czy ktoś jakimś cudem przegapił ten genialny patent Niebałaganki na organizację zapasów i zakupów?

Bardzo cenne wskazówki (a właściwie poradnik) jak samodzielnie wydać e-booka – cz.1 i cz.2 – lektura obowiązkowa dla każdego, kto bierze to pod uwagę. 

Słoń, któremu nikt nie “nadepnął na ucho” 😉

 Udanego tygodnia!

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.