Przegląd tygodnia #1/03

Zanim przystąpiłam do pisania tego wpisu, z ciekawości zerknęłam sobie na pierwszy marcowy przegląd tygodnia z 2016 roku. Narzekałam wtedy na trwający 4 miesiące listopad, frustracja z tego powodu wylewała mi się uszami i byłam niesamowicie spragniona wiosny. W tym roku jest inaczej. Zima jest (była?) zupełnie inna, było sporo śniegu, byłam na łyżwach, na górce… Nacieszyłam się tą zimą jak dziecko, a na końcu jeszcze godnie ją pożegnałam i spróbowałam jazdy na nartach. Śmiało mogę powiedzieć, że to najfajniejsza zima mojego życia :).

A marzec… Jak to marzec, pewnie znowu będzie szalony pod względem pogody. Mój marzec szybko zleci, bo niedługo znowu wyjeżdżam, a to oznacza kolejne przygotowania do mini-urlopu (tym razem nie zabieram komputera, więc nie mogę w tym czasie prowadzić żadnego projektu), potem kilka dni w innej rzeczywistości, a na końcu trudny powrót do codzienności. No ale to wszystko ma swoje plusy… Zanim się obejrzę, przyjdzie cudowna pogoda, zacznie się sezon na rower, rolki, slow jogging, jogę w plenerze…. Znowu będzie pięknie. 

Póki co jednak trochę jeszcze żyję zimą i wspomnieniami z tego tygodnia <3 mam mało zdjęć z wyjazdu, a planuję osobną relację, więc tutaj dosłownie 3 fotki.

Jednym z obowiązkowych punktów programu wizyty u naszych południowych sąsiadów jest zakup Studentskiej. Z bólem serca stwierdzam, że kiedyś była lepsza, ale i tak nadal mam do niej słabość. A domowe śliwki w czekoladzie dostaliśmy od Ani na pożegnanie. Pyszności <3

Weekend upłynął nam na ogarnianiu rzeczywistości, jaraniu się wiosną i spędzaniu czasu z psem. Tęskniliśmy!

Jak widać – zaczęliśmy też sezon wypadów na Zawady.

I znaleźliśmy oznakę wiosny.

I wraca sezon na jogowe fotki zawsze i wszędzie 😉

I znowu podejmujemy próbę socjalizowania Luny, która w różnego rodzaju lokalach zachowuje się jak dzikus. 

Biblioteczka zdrowego człowieka, a w niej bardzo fajne książki. 

Lutowe tu i teraz.

Środowe Q&A o moim podejściu do mody i slow fashion.

Internetowe studio Portal Yogi.

Testuję Indoor Cycling:

100 oznak toksycznego związku.

Warzywa i owoce, które odrastają z resztek.

Dlaczego nie warto przejmować się opinią innych.

Podcast – 5 sposobów na pracę z domu dla początkujących.

No nic, wracam do obowiązków, bo to nie jest tak całkiem leniwa niedziela… A Wam tradycyjnie życzę udanego tygodnia i do przeczytania 🙂

 

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.