Hiszpańskie piosenki świąteczne – moja playlista

Bez zbędnych wstępów – przygotowałam dla Was playlistę zawierającą hiszpańskie piosenki świąteczne. Częściowo moje ulubione, a częściowo wyszukane specjalnie na potrzeby tego wpisu. A dlaczego akurat hiszpańskie? Bo je bardzo lubię. Polskie kolędy wszyscy znamy, angielskie piosenki świąteczne też słychać wszędzie, a hiszpańskie są zdecydowanie mniej popularne… Szkoda, bo przecież to bardzo ładny język i w tej świątecznej oprawie brzmi jeszcze piękniej 🙂

hiszpanskie piosenki swiateczne

Hiszpańskie piosenki świąteczne

Aby móc słuchać piosenek w całości, musicie przełączyć się na Spotify (np. naciskając to zielone kółeczko obok nazwy playlisty/pasku postępu). Jeśli chcecie tam wyszukać tę playlistę, to nazywa się “Hiszpańskie piosenki świąteczne”.

Przy kilku piosenkach nie mogłam się zdecydować, którą wersję wybrać, dlatego niektóre tytuły się powtarzają, ale są w innym wykonaniu :). 

Mam nadzieję, że ta muzyka pomoże wprowadzić świąteczny klimat w Waszych domach… I może nawet w pracy? 😉 <3

 

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.