Hiszpańskie piosenki świąteczne – moja playlista

Bez zbędnych wstępów – przygotowałam dla Was playlistę zawierającą hiszpańskie piosenki świąteczne. Częściowo moje ulubione, a częściowo wyszukane specjalnie na potrzeby tego wpisu. A dlaczego akurat hiszpańskie? Bo je bardzo lubię. Polskie kolędy wszyscy znamy, angielskie piosenki świąteczne też słychać wszędzie, a hiszpańskie są zdecydowanie mniej popularne… Szkoda, bo przecież to bardzo ładny język i w tej świątecznej oprawie brzmi jeszcze piękniej 🙂

hiszpanskie piosenki swiateczne

Hiszpańskie piosenki świąteczne

Aby móc słuchać piosenek w całości, musicie przełączyć się na Spotify (np. naciskając to zielone kółeczko obok nazwy playlisty/pasku postępu). Jeśli chcecie tam wyszukać tę playlistę, to nazywa się “Hiszpańskie piosenki świąteczne”.

Przy kilku piosenkach nie mogłam się zdecydować, którą wersję wybrać, dlatego niektóre tytuły się powtarzają, ale są w innym wykonaniu :). 

Mam nadzieję, że ta muzyka pomoże wprowadzić świąteczny klimat w Waszych domach… I może nawet w pracy? 😉 <3

 

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.

 • Marta Gromala

  Wlasnie slucham 🙂 piekne sa, nie znalam polowy z nich 🙂 Ciekawa odmiana po polskich I angielskich koledach 🙂

 • hellouu

  własnie puszczam w robocie!:)

 • Ania

  Czekałam na ten post! Są śliczne, chyba będę ich słuchać na okrągło 🙂

 • Ciekawe są te wersje. Sama bym nie szukała, a tak jakieś inne dźwięki. 🙂

 • Świetne piosenki! U mnie od dawna już słychać świąteczne piosenki 🙂 Uwielbiam to! 🙂

 • Jeeeej jak ja czekałam na tę playlistę! Po Twojej tanecznej świątecznej sobocie, cały czas słucham i podśpiewuję Feliz Navidad 🙂 I nie mogę przestać! Myślę, że moi domownicy będą Ci bardzo wdzięczni za tę playlistę i trochę więcej różnorodności w moim repertuarze 🙂 Chociaż głowy bym sobie za to nie dała uciąć. Ale ja w każdym razie bardzo dziękuję !