Przegląd tygodnia #1/02

Cieszy mnie ten luty. Co prawda do wiosny jeszcze kawał czasu, ale w tym miesiącu czasami da się już wyczuć coś wiosennego w powietrzu. Dobre i to 😉 No i słońca może będzie więcej? Przyznam, że już niesamowicie mi go brakuje. Nawet kiedy czasami się pojawia, to znika po godzinie, zanim zdążę dokończyć to, co robię i wybrać się na spacer. 

Spoglądam już tęsknym wzrokiem w kierunku wiosennych kurtek, butów i ubrań… To jest ten moment w roku, kiedy mam serdecznie dość zimy, więc staram się wypełniać sobie dzień tak, aby nie mieć czasu myśleć o tym, jak mnie wkurza ta pora roku ;). 

Głównym tematem, który zajmował mnie w tym tygodniu, były poszukiwania samochodu. Spędziłam sporo czasu w salonach, odbyłam kilka jazd testowych i w końcu podjęłam decyzję, czym będę jeździć przez najbliższe co najmniej 5 lat. Teraz pozostaje tylko to wszystko sfinalizować, czym zamierzam zająć się w nadchodzącym tygodniu. 

Jazdy testowe to najprzyjemniejsza część tego wyzwania, jakim jest dla mnie leasing samochodu. Wieczorami przygniatała mnie myśl o odpowiedzialności, a głowa puchła od tych wszystkich tabelek z wyliczeniami, analizy ofert itp. Ukojenia szukałam w jodze.

Codziennie na Insta Stories melduję Wam, jak mi idzie z wyzwaniem codziennego spożywania korzenia maca, co staram się robić zawsze o poranku. Dzisiaj zapomniałam wrzucić fotkę, ale znowu dodałam macę do płatków śniadaniowych. 

Pielęgnujemy tradycję weekendowych śniadań na mieście. Wczoraj przy okazji mojej wizyty u endokrynologa odwiedziliśmy SAM Kompleks Gastronomiczny na Lipowej. Było naprawdę smacznie!

Podsumowanie trzeciego roku własnej działalności + firmowe plany na 2018

Kulisy blogowania – plusy i minusy codziennego pisania postów

Wyzwanie na luty – codziennie coś dla siebie #1

Prosta i pyszna czekolada daktylowa z orzechami – tylko 4 składniki!

Nocleg w zamian za opiekę nad zwierzakiem? Brzmi jak idealny sposób podróżowania dla wielbicieli czworonogów 🙂

7 sposobów na problemy z zasypianiem – ja ich nie mam, ale post wydaje mi się bardzo przydatny. 

Prawie 100 przydatnych linków do nauki angielskiego online. 

Przypominam Wam o lutowym wyzwaniu “Codziennie coś dla siebie” z którym startujemy jutro rano. Codziennie na Insta Stories będę przypominała o zadaniu na dany dzień 🙂 Udanego tygodnia!

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.