Przegląd tygodnia #2/07

No i po mistrzostwach… Dla mnie i tak Chorwacja została mistrzem, ale trochę szkoda chłopaków. Dali z siebie wszystko, pomimo olbrzymiego zmęczenia walczyli do ostatniej chwili… Szacunek <3 a ja ciągle biję się z myślami, czy wyjechać w tym roku do Chorwacji. Aktualnie szala przeważa się bardziej na “tak”, zaczęliśmy też procedurę przygotowywania Luny do podróży zagranicznej… Oj, może być ciekawie :). 

A w ogóle to dacie wiarę, że połowa lipca już za nami? :O

Ten tydzień nie mógł zacząć się lepiej. Joga na pomoście, potem jazda konna…

A później bezpieczny powrót do domu i przytulaski z Luną <3

I tu zgrabnie przeskoczę już do weekendu, który – choć w dużej mierze deszczowy – był dokładnie taki, o jakim marzyłam. Spędzony w domu, z psem, kocem, książką i laptopem. 

Reszta tygodnia minęła mi na pracy, zakupach, załatwianiu różnych spraw… Proza życia, też potrzebna, aby docenić te fajniejsze momenty. 

Organizacja spiżarki – metamorfoza mojej szafki

Co robić na Podlasiu i w okolicach – pomysł na weekend

Oxelo Town 7XL – opinia na temat hulajnogi dla dorosłych

Wszystko, co warto wiedzieć o lawendzie :).

Sezon wakacyjny w toku, więc chciałam Wam przypomnieć o zniżce 100 zł na pierwszy nocleg z AirBnb. Od czasu do czasu ktoś prosi mnie o ten link, więc postanowiłam dodać go na stałe w bocznej kolumnie bloga (widocznej na podstronach). Zniżka działa obustronnie – Wy dostajecie 100 zł, a ja za Wasz wyjazd 50 zł. To dzięki tym zniżkom mogę taniej podróżować i przygotowywać dla Was więcej relacji z informacjami praktycznymi, które część z Was tak lubi. Dziękuję za Wasze wsparcie!

Przyznam, że zazwyczaj tego nie robię. Nie udostępniam próśb o pomoc, bo dostaję ich zbyt wiele i naprawdę trudno mi robić selekcję, kto zasługuje na moje wsparcie na blogu, a kto nie. Wszyscy zasługują, ale ja nie mogę zrobić z mojego bloga tablicy ogłoszeniowej. Czasami jednak jakaś wiadomość porusza mnie na tyle, że robię dla niej wyjątek. I tak było z mailem od Kamila, który bardzo prosi o wsparcie zbiórki, dzięki której może on uratować swoją mamę. Widzę po komentarzach na zbiórce, że #drużynaJanina zrobiła już kawał dobrej roboty, ale my nie bądźmy gorsi 😉 dorzućcie coś od siebie! 

To tyle na dziś, udanego tygodnia!

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.