Pomoc mierzona kilometrami

Pisałam o tym już na facebooku, ale jednak tu mam większy zasięg, dlatego pozwolę sobie zdublować tę informację.

T-mobile wraz z partnerami zorganizowało bardzo fajną akcję, w której za każdy zarejestrowany w akcji kilometr, sponsorzy przekazują  środki finansowe na pomoc Fundacji TVN “Nie jesteś sam”. Aby dołączyć, wystarczy zainstalować na telefonie aplikację Endomondo, a po jej uruchomieniu dołączyć do rywalizacji “Pomoc mierzona kilometrami”

Ciebie nie kosztuje to nic poza wysiłkiem fizycznym, który na pewno wyjdzie Ci na zdrowie :). No, może internet w telefonie jest płatny, ale nie jest to majątek i zazwyczaj idzie z abonamentu ;).

Więcej na temat akcji

Ja ostatnio po przerwie wróciłam do biegania i znowu zaskoczyła mnie moja kondycja. Myślałam, że przez te 3 tygodnie stracę ją całkowicie. Nic z tych rzeczy. Jest dobrze! Sama jeszcze nigdy nie mierzyłam sobie kilometrów swojego biegu, bo na razie nie robię ich zbyt wiele (wciąż jeszcze przeplatam bieg marszem, przy czym biegu jest już znacznie więcej). Ale ze względu na tę akcję następnym razem uruchomię Endomondo :).

I Was też bardzo do tego zachęcam! 🙂

Kategorie: Aktywność fizyczna, Zdrowe ciało

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.