Urodzinowy odcinek ZdrowoManii :)

Taaak, rok temu przeżywałam niemały stres zanim kliknęłam przycisk “opublikuj” pod tym postem. Po raz pierwszy miałam do Was przemówić, pokazać się na ruchomym obrazku, zaprezentować mój nowy projekt. Nie wiem co był gorsze – stanąć przed kamerą, czy potem puścić to wszystko w świat. Pamiętam, że przez pół godziny dłubałam przy ustawieniach prywatności na Facebooku zastanawiając się kto może kto zobaczyć, a kto nie powinien. Ależ to było bez sensu :D.

A dziś już zupełnie bez stresu zapraszam na urodzinowy odcinek:

Dzisiejszy odcinek to eksperyment, coś zupełnie innego. Piszecie czasami, że nie oglądacie ZM, bo są w niej obcy ludzie, a wolelibyście poznawać moje opinie. Ten jeden odcinek oczywiście nie zmieni podejścia tych osób do całego programu (bo z zapraszania specjalistów nie zrezygnuję), ale może okaże się przynajmniej jakimś miłym urozmaiceniem. Jeśli Wam się spodoba – koniecznie dajcie znać, czy to kciukiem w górę czy komentarzem. Wasz feedback jest teraz wyjątkowo ważny bo mam jutro spotkanie ze sponsorem programu i będą się na nim ważyć dalsze losy ZM i to, w jakim kierunku pójdzie. 

Tym odcinkiem chcę też zachęcić innych do mówienia o zdrowym stylu życia. Mam takie ciche (albo i nie ciche) marzenie, że chociaż kilka osób odpowie na ten YouTubowy TAG i podzieli się swoją historią. Wszyscy czujcie się zaproszeni do tej zabawy – zarówno na kanałach youtubowych jak i na blogach. Możecie nawet odpowiadać w komentarzach :). 

Pytania:
1. Od kiedy prowadzisz zdrowy styl życia?
2. Co Cię zmotywowało do zmiany?
3. Co się zmieniło po zmianie stylu życia na zdrowszy?
4. Ulubiona aktywność fizyczna?
5. Jak często uprawiasz jakiś sport?
6. Jakie są założenia Twojej diety?
7. Co najczęściej jesz na śniadanie?
8. Ulubione zdrowe produkty
9. Co w zdrowym stylu życia sprawia Ci największy problem?
10. Rada dla początkujących.

Do zabawy zapraszam autorki następujących kanałów:

Oraz autorki blogów:

Za użyczenie wnętrza do nagrań dziękuję Porananas.

P.s. ZdrowoMania dostała też prezent urodzinowy od operatora, czyli Michała z Create One. Zwiastun kanału!

Dziękuję Michałowi i oczywiście Wam, że jesteście :). 

 

 

Kategorie: Zdrowe ciało

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.