ZdrowoMania odc. 35 – zdrowie w ciąży

Dzisiejszy odcinek powstał na życzenie kilku z Was i porusza tematykę zdrowia w ciąży. Czy kobieta w ciąży powinna jeść za dwoje? Jakie produkty powinna włączyć do swojej diety, a z jakich zrezygnować? Jak zwiększyć wchłanianie żelaza, aby nie doszło do anemii? Jakie ryby spożywać? Z jakich aktywności lepiej zrezygnować  w ciąży, a jakie są wręcz konieczne? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w najnowszym odcinki ZdrowoManii:

Wiem, że odcinek jest dość długi, ale ten temat chciałam przedstawić nieco głębiej, bo zakładam że obejrzą go głównie zainteresowane osoby. Choć przyznam, że sama też dowiedziałam się kilku rzeczy, mimo że nie jestem w grupie docelowej. 

I mam prośbę – jeśli znacie kogoś, komu może się przydać ten odcinek – puszczajcie go dalej w świat. Wróżę mu małą oglądalność ze względu na czas trwania i fakt, że mój blog nie jet skierowany do tej grupy docelowej i stąd obejrzy go pewnie tylko garstka osób. A szkoda aby tyle pracy mojej i moich gości poszło na marne. Będę wdzięczna :). 

Kategorie: Zdrowe ciało

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.