ZdrowoMania odc. 43 – jak dbać o oczy, taniec

Trafiłam w tym odcinku na dobrych rozmówców, dlatego nie zmieścili się w jednym filmie ;). Pierwszy wywiad na który Was zapraszam to ciekawa rozmowa z okulistą na temat naszego wzroku i tego, jak dbać o oczy. Gorąco polecam ten wywiad, bo został on bardzo pozytywnie przyjęty przez widzów. Ja sama z zaciekawieniem wysłuchałam wszystkiego o czym opowiedział zaproszony okulista i… czuję niedosyt. Jeśli okaże się, że Wy również, stanę na rzęsach aby doktor Fryczkowski dał się zaprosić do programu jeszcze raz i wtedy zadam mu Wasze pytania. 

Wreszcie przyszedł też czas na moją ukochaną aktywność… Do rozmowy o tańcu zaprosiłam Kayę Sadowską czyli YouTubową So Kaykę. Bardzo lubię jej kanał, dlatego trudno było mi wyobrazić sobie innego gościa do tego odcinka (choć mojego instruktora też bardzo lubię, to jednak o tańcu wolałam porozmawiać z kobietą :)). 

Miłego oglądania 🙂

Kategorie: Aktywność fizyczna, Zdrowe ciało

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.

 • Ewka

  Odcinek który w tym momencie jest mi akurat bardzo potrzebny – uwielbiam takie zbiegi okoliczności <3
  Świetne!

 • Superowo. Temat bardzo przydatny, ja sama często odwiedzam okulistę, noszę okulary do komputera i jazdy samochodem od kilku lat. A jeśli chodzi o taniec to też kiedyś miała swoje przygody z salsą, dancehallem i tańcem brzucha. Teraz tańczę tylko w domu i na imprezach, bo odnalazłam się w bieganiu i na sali fitness 😉

 • O bedę miała co dzisiaj oglądać 🙂

 • W.

  Cudowni goście – doktor Fryczkowski w bardzo ciekawy sposób to wszystko opowiada i mogłabym go słuchać godzinami. O tańcu również ciekawie!

 • bunia

  Oczy muszą być przede wszystkim nawilżone, żeby nie dochodziło do podrażnień. Mam swoje ulubione krople nawilżające [marketing szeptany?], które zawierają kwas hialuronowy i dzięki temu bardzo skutecznie dbają o oczy. Odkąd je stosuje, to nie mam żadnych problemów z oczami