ZdrowoMania odc. 56 – psychosomatyka, zumba

Zapraszam na nowy odcinek ZdrowoManii, a w nim kolejny temat psychologiczny i aktywność, którą chyba wszyscy znają i pewnie część z Was kocha:

W dzisiejszym odcinku ponownie rozmawiam z Magdą, tym razem o psychosomatyce. Ten temat jest nieco zbliżony do tego, o którym pisałam niedawno, czyli do holistycznego podejścia do zdrowia człowieka. Jeśli jesteście ciekawi jakie choroby ciała mogą brać się z zaniedbanej sfery psychicznej, koniecznie posłuchajcie wywiadu z Magdą. 

Jeśli chodzi o aktywność fizyczną to w końcu udałam się na zumbę. Znam kilka osób, które dzięki zumbie odnalazły w sobie pasję do aktywności i przeszły sporą metamorfozę. Kobiety pod wpływem tych zajęć zaczynają czuć się młodziej, pewniej siebie, zaczynają tracić zbędne kilogramy, świetnie się bawią. Choć sama za zumbą nie przepadam, nie mogę umniejszać korzyści płynących z tej aktywności. Świetnie opowiada o tym mój gość – Asia to prawdziwy wulkan energii, nie potrafię oglądać tego wywiadu bez szerokiego uśmiechania się do monitora! Warszawiankom bardzo polecam zajęcia z Asią, możecie udać się na nie np. w fitness clubie Zdrofit na Stegnach

Ciekawa jestem czy próbowaliście zumby i jakie są Wasze doświadczenia z nią. Moje są takie jak powiedziałam w rozmowie z Asią 🙂

Kategorie: Aktywność fizyczna, Zdrowy duch

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.