Przegląd tygodnia #3/10

Ten tydzień w porównaniu z poprzednim był niesamowicie nudny i mogę streścić go w kilku słowach – praca, montaż filmów, próba powrotu do swojej rutyny… Dopiero teraz czuję, że mogę pogodzić się nawet z tą ciemną stroną jesieni, bo nie zostało mi już nic innego, jak tylko delektowanie się ciepłem domowego ogniska i czekanie na święta. 

zdjęcia

Krótko mówiąc – to czas na hygge. W tym tygodniu dostałam książkę o tym tytule i jestem nią totalnie oczarowana. Duńskiego słowa “hygge” nie da się przetłumaczyć na język polski, ale mówiąc w dużym uproszczeniu – to delektowanie się chwilą, poczucie bezpieczeństwa, ciepło w sercu… O książce na pewno opowiem więcej w kolejnej “Biblioteczce…“, albo w ulubieńcach. Słówko “hygge” zainspirowało mnie też do napisania innego posta i ten też pojawi się w najbliższym czasie. A na zdjęciu hygge w najczystszej postaci <3 strasznie tęskniłam za tym stworkiem.

img_5224

Aktualnie jesień nie jest piękna i złota, a bardziej przypomina zgniłą. Ale to nic. Spacerujemy 🙂

img_5250

Podobne jesteśmy? 😉

img_5360

Wczoraj znowu w drodze… 

img_5064

I cóż, to tyle zdjęć w tym tygodniu, bo właśnie zauważyłam, że te robione telefonem są uszkodzone. Ale żadna strata, nie było ich zbyt wiele. 

przegapione

W tym tygodniu poza meeega długim przeglądem tygodnia udało mi się stworzyć tylko jeden post. Temat na czasie, czyli skąd się biorą problemy z motywacją do pracy.

Zmontowałam też 2 vlogi z wyjazdu. Napracowałam się, więc będzie mi miło jeśli obejrzycie 🙂

Atrakcje Kotliny Kłodzkiej:

I jeszcze cieplutki, przed sekundą opublikowany weekend w Pradze:

Jest i poniedziałek freelancera w wersji video:

warto sprawdzić

Jutro w Lidlu kolejna oferta sportowa – ubrania i sprzęt do ćwiczeń.

W Biedronce natomiast znajdziecie dużo fajnych akcesoriów do domu, m.in. przeróżne silikonowe foremki, idealne na jesienne słodkości 😉

warto przeczytać

Piękne zdjęcia Krakowa przemycone w poradniku o najlepszych miejscówkach do fotografowania tego miasta. 

Małgosia o 8 praktykach, które pomogły jej nabrać pewności siebie. 

10 rzeczy, o których powinieneś pamiętać zakładając bloga. Mocno dał mi do myślenia punkt pierwszy… Myślę, że po moim blogu tej pracy nie widać. 

Japońska metoda na szybką redukcję stresu. Jeszcze nie próbowałam 😉

15 filmów dających do myślenia. 

Wiem, że dzisiejszy przegląd jest bardzo krótki i niezbyt bogaty w treść, ale mam nadzieję, ze zrekompensuje Wam go vlog z Pragi, do obejrzenia którego zachęcam 🙂  

 Udanego tygodnia! 

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.