Share Week 2017 – 3 blogi warte polecenia

Share Week to coroczna akcja Andrzeja Tucholskiego, w której blogerzy polecają innych blogerów. A żeby nie było zbyt łatwo – trzeba wybrać tylko trzech. Moja zeszłoroczna trójka jest nadal aktualna, ale w tym roku nie wypada się powtórzyć, więc napiszę Wam o 3 innych blogach, na których… Czuję się jak u siebie. 

W zeszłorocznym Share Week mój blog poleciły 22 osoby i dzięki temu zajął drugie miejsce. Było to dla mnie olbrzymim wyróżnieniem, za które jestem wdzięczna i z którego jestem dumna do tej pory. W tym roku czas na nowe twarze 🙂 w blogosferze jest aktualnie mnóstwo świetnych miejsc i mam nadzieję, że share week pomoże im się trochę wybić.

Dziewczyn, które polecę Wam w swoim zestawieniu, nie miałam jeszcze okazji poznać osobiście. Ale przez ich blogi bije od nich takie ciepło, że jestem przekonana, że miałybyśmy o czym rozmawiać i że czułabym się komfortowo w ich towarzystwie. Możliwe, że już je znacie, ale może dla kogoś któryś z tych blogów będzie nowym odkryciem… 

Make Happy Day to blog lifestylowy poruszający tematykę świadomego stylu życia i naturalnej pielęgnacji. Już nie raz wspominałam, że cenię Olgę za rzetelne przygotowanie, profesjonalizm i regularność… Imponuje mi to tym bardziej, że Olga jest mamą dwójki dzieci i poza blogiem jest aktywna zawodowo. Nie wiem jak ona to robi, serio, ale grunt, że efektem końcowym jest fajny blog, pełen wartościowych treści i wyróżniający się ciepłą, domową atmosferą. Bardzo lubię też przepisy Olgi, korzystałam z nich nie raz. 

Blog Kingi jest idealnym odzwierciedleniem swojej nazwy. Wchodząc tam czujemy się, jak byśmy wpadały właśnie do koleżanki na pyszną herbatkę i zasiadały w miękkim fotelu, z perspektywą przyjemnych, babskich pogaduszek. A gadać możemy o wszystkim… O własnej firmie, o jodze, o filmach i książkach… O życiu po prostu, zarówno jego blaskach, jak i cieniach. Kinga to fajna dziewczyna i taki też jest jej blog :). 

Gosię polecałam Wam już nie raz, ale bardziej pod kątem jej jogowej działalności na YouTube. Jeśli nie kręci Was joga, ale lubicie świadome podejście do swojego ciała i cały czas poszukujecie inspiracji jak jeszcze bardziej zadbać o siebie – musicie odwiedzić bloga Gosi. To miejsce ma w sobie coś kojącego, uspokajającego i inspirującego. Myślę, że czytelnicy mojego bloga na pewno znajdą tam coś dla siebie. 

To moja złota trójka na ten rok. Dajcie znać czy znacie i lubicie blogi tych wspaniałych trzech dziewczyn!

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.