Przegląd tygodnia #2/12

Trochę się ostatnio nie wyrabiam z przeglądami tygodnia, ale to z powodu trwającego właśnie “vlogmasa” i codziennego nagrywania vlogów. Ale taka już moja tradycja, że w grudniu koncentruję się bardziej na YouTube, natomiast w styczniu już od kilku lat podejmuję wyzwanie codziennego pisania postów na bloga. Oczywiście bardzo zależy mi na tym, aby i w tym roku dotrzymać tej tradycji :). 

W ubiegłym tygodniu kilka razy musiałam wstać, kiedy jeszcze było ciemno i dzięki temu udało mi się zobaczyć piękny wschód słońca… Światło o tej porze jest magiczne… Ale będę szczera – nie znoszę wstawać, kiedy za oknem noc ;). 

Zmusić mnie do tego może tylko praca lub konieczność stawienia się na badaniach… No, ewentualnie lot samolotem ;). Ale w tamtym tygodniu do wczesnych pobudek przyczyniła się głównie praca. A to moja radość po skończonych nagraniach <3

Tym większa, że ogarnęliśmy je sami z Wojtkiem, bez Michała. Widać różnicę?

A do wizyty w centrum handlowym w grudniu zmusić mnie może tylko seans w kinie*. Bardzo polecam film “Cicha noc”! Bardzo prawdziwy, wspaniałe dialogi, genialna gra aktorska i poruszająca fabuła. 

*No dooobra, jeszcze czasami wpadam tam po jakieś prezenty, ale to już tylko w porze “pracującej”. 

Weekend był bardzo towarzyski, głównie za sprawą Blogowigilii. 

W niedzielę spotkaliśmy się na pysznym śniadaniu z Olgą. A co dobrego jadłyśmy, możecie zobaczyć w ostatnim vlogu, albo niedługo na blogu w kolejnym wpisie o Wege Warszawie 🙂

To ogólnie była baaaaardzo smaczna niedziela. Pieczone bataty i bakłażany + baba ghanoush = prawdziwe niebo w gębie. 

Wczoraj wybraliśmy też choinkę, która wkrótce ozdobi nasze mieszkanko. 

A wieczór postanowiłam spędzić offline, dlatego dopiero teraz piszę i dodaję ten przegląd tygodnia. 

W wolnych chwilach bujam się na hamaku. Bez obaw, jeszcze nie zdarzyło mi się uderzyć w coś głową 😉 jedyne, co mi się przytrafia, to zaplątanie się w chuście albo choroba lokomocyjna. 

Pomysły na prezenty dla zdrowia. 

Trening EMS:

Vlogmasy:

Wypatrzyłam tę stronę dzisiaj u Ani i koniecznie chcę się nią podzielić. Coś dla wrażliwców takich, jak ja – czy w danym filmie umiera piesek? Albo koń? Albo dziecko, albo rodzic?

Jak co roku przypominam o akcji “Podaruj Wigilię”. Pomóżmy tym, dla których święta straciły sens z powodu samotności. Nikt nie powinien być sam w tym okresie. 

Udanego tygodnia!

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.