Przegląd tygodnia #5/04

To ostatni kwietniowy przegląd tygodnia… I aż mi trochę przykro, że ten miesiąc się kończy, bo przyznacie chyba, że niesamowicie nas rozpieszczał. Nie pamiętam, kiedy ostatnio był tak piękny, ciepły kwiecień! Zaczął się kiepsko, bo święta pogodowo bardziej przypominały Boże Narodzenie, ale potem… Po kilku dniach wiosny nastało lato. To był wspaniały miesiąc, jestem za niego bardzo wdzięczna. 

Mój tydzień zaczął się we wtorek i tego dnia pozwoliłam sobie na powolny rozruch, a dopiero w środę rzuciłam się w wir nadrabiania zaległości po wydłużonym weekendzie. Jednym z moich zadań było nagranie odpowiedzi kolejnego specjalisty do ZdrowoManii. Lubię być operatorem!

Przy okazji odwiedziłam fajne biuro coworkingowe na Wilanowie. Nie czuję potrzeby korzystania z takich miejsc, ale podoba mi się ich atmosfera, a w tym również wystrój. To miejsce to Working Balance, może komuś z Was się przyda. 

A poza tym zaczęliśmy już sezon na lato w mieście. Wieczorne włóczenie się po mieście, poznawanie nowych zakątków stolicy, jedzenie w knajpkach, najchętniej pod gołym niebem… Uwielbiam. 

A skoro już wspomniałam o jedzeniu… Nadal trzymam się zasady, że musi być kolorowo!

I wegetariańsko, dlatego uwielbiam śniadanie w Warsie i Sawie w Nowym <3 gdzie stół ugina się pod pysznymi, wegetariańskimi potrawami. 

W ogóle dzisiaj był fajny dzień. Lubię zostawać w Warszawie podczas długich weekendów, bo miasto jest wtedy tak fajnie opustoszałe i wyluzowane. I ta pogoda… No niesamowita. 

15 produktów, bez których nie wyobrażam sobie zdrowej diety

Przegląd tygodnia #4/04

Tu i teraz #4/2018

Zdrowy sen vs. praca zmianowa – czy da się to pogodzić?

Podrzucam kilka wpisów w majówkowym klimacie. 

Co zabrać na wycieczkę z psem? 

Aplikacje do dokumentowania wspomnień z podróży. 

Jak jeść zdrowo na wakacjach i wyjeździe. 

Jak spędzić weekend w Poznaniu. 

Jak Wam mija długi weekend? Wyjazdowo, pracowicie czy też lubicie zostawać na ten czas w swoim mieście?


Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.