Przegląd tygodnia #1/07

To lato jest dla mnie inne niż większość dotychczasowych. Między innymi z powodów, o których pisałam w poście z podsumowaniem pierwszej połowy roku. Jestem otwarta na różne nowe doświadczenia i realizuję je bez dłuższego zastanawiania się nad nimi. Poza tym to lato tak wcześnie się zaczęło, że mam wrażenie, że będzie najdłuższym, jakiego doświadczyłam w życiu. Z tego powodu cały czas się waham, czy planować na ten okres jakieś podróże zagraniczne, czy zaufać polskiej pogodzie… Nie chcę stracić ani jednego tygodnia tego pięknego lata!

Lato w mieście też jest super. Można chodzić do kina plenerowego, objadać się bobem i innymi pysznościami z bazarku, bujać się w hamaku na balkonie, spacerować z psem, nabierać wprawy w “less-waste” zakupach…

Poza tym dalej korzystałam z dobroci z weekendu “Natura”.

Wróciłam w siodło…

Nadrabiałam zaległości w przytulaniu Lunki.

I pakowałam się na kolejny wyjazd.

A ten był absolutnie fenomenalny, ale o tym napiszę w osobnym poście. 

Od poprzedniego przeglądu tygodnia na blogu pojawiły się następujące wpisy:

Kisiel z siemienia lnianego – samo zdrowie!

Vision Board i One Little Word pół roku później

Tu i teraz: Warsztaty „Natura” w Siedlisku Leluja

Masaż tajski – jak wygląda i co daje

10 ważnych wskazówek dla insulinoopornych.

O mądrym pomaganiu. 

Probiotyki w diecie wegańskiej.

Jak mądrze oszczędzać na zakupach spożywczych. 

To tyle na dziś, bo muszę wracać do montowania vloga :). Udanego tygodnia!

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.