Przegląd tygodnia #3/01

Publikuję ten przegląd tygodnia tak późno, bo utknęłam na wstępie. Nie wiem co napisać, naprawdę nie wiem. Ciężko podsumować ten zeszły tydzień bez rozdrapywania ran i przemyśleń, którymi sama jestem już zmęczona. Więc chyba sobie odpuszczę i przejdę do poszczególnych kategorii. 

U mnie wszystko po staremu 😉 dalej cisnę z badaniami i dziękuję sobie samej za decyzję o prywatnym ubezpieczeniu zdrowotnym. Bez tego bym zwariowała, na bank. Za każdym razem, kiedy wrzucam na stories jakieś zdjęcie symbolizujące wizytę u lekarza, dostaję od Was wiadomości, że przypomniałam komuś o zapisaniu się na badania. Bardzo mnie to cieszy.

Oprócz tego kontynuuję moją akcję “rozgrzewanie przez gotowanie”, o której pisałam kilka dni temu. Ciepła woda o poranku, jak najwięcej ciepłych napojów i posiłków… Nawet mi się to podoba. 

Ale oczywiście sałatek i owoców też sobie nie odmawiam 😉

W ten weekend również byliśmy w Falenicy wyprowadzić psy z fundacji na spacer. Tym razem w nieco większym gronie, dzięki Wam! Oto Duno, naprawdę wspaniały, wesoły i energiczny pies! Ma ok. 6 lat i oczywiście szuka domu. My podczas następnych wizyt na pewno będziemy o niego pytać, podbił nasze serca. 

Chciałabym, aby Duno żył kiedyś tak, jak Luna… 

Jedna z Was poprosiła mnie o udostępnienie zbiórki mającej na celu ratowanie jej Taty. Wiem, że to kiepski czas na takie apele, to miesiąc WOŚP, a budżet na pomaganie zazwyczaj w skali miesiąca mamy ograniczony, ale może ktoś będzie chciał i mógł pomóc.

Wegańska pasta kanapkowa o smaku wędzonej makreli

Zdrowe odżywianie zimą – czy nie popełniasz tego błędu?

Jak zamontować hamak do aerial jogi

Playlista do jogi dynamicznej, aerial jogi i nie tylko 😉

Dzisiejszy przegląd króciutki i bez niektórych kategorii… Ale tak wyszło, czasem tak bywa. Udanego tygodnia!

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.