ZdrowoMania odc. 30 – tłuszcze w diecie, taniec na kole

Zapraszam na nowy odcinek! Obejrzyjcie koniecznie, bo pierwsza jego część jest bardzo ważna, a druga… Piękna ;). 

W temacie odcinka chyba nie mam nic do dodania ;). Mój gość świetnie wyjaśnił rolę tłuszczów w diecie, a przy okazji dopytałam o smażenie i wybór pomiędzy masłem a margaryną. I to nie zostało powiedziane w programie ale chciałabym doprecyzować – margaryną jest również bardzo popularne “masło roślinne”, którego nazwa oczywiście jest myląca i być może ktoś daje się na to nabrać. To tak na wszelki wypadek uświadamiam ;). 

taniec_na_kole_Przechodząc do aktywności… Taniec na kole to kolejna po kalistenice rzecz, w której poprosiłam gościa o mały pokaz, aby zaprezentować Wam co naprawdę kryje się pod tym hasłem. Ja jako osoba początkująca nie wykorzystuję potencjału tej aktywności nawet w 1%. A ściślej mówiąc – ruszam się jak słoń ;). Mój gość, czyli Dominika ma znacznie więcej do pokazania – jest śliczna, zgrabna i niesamowicie utalentowana. Ale to co pokazała w programie to jeszcze nic, na co dzień pracuje w teatrze oraz występuje razem z grupą Nashi Art, którą polecam jeśli np. szukacie takiej grupy artystycznej na jakiś event. 

taniec_na_kole

Jeśli chodzi o moje odczucia związane z tańcem na kole, to jest to aktywność, która niesamowicie mi się podoba, ale ja chyba bym jej nie podołała. Na chwilę obecną mam za mało siły i elastyczności, a to nieco demotywuje. Takie zajęcia są też mało popularne i nie mam ich nigdzie w okolicy. Ale jeśli kiedyś będę miała moją wymarzoną kartę MultiSport, a moja szkoła tańca utworzy takie zajęcia, to ja się na nie piszę :). Póki co zostaje mi podziwianie tego co robią inni.

A Wam jak się podoba?

Aha, zapomniałabym! Kto obserwuje mnie na snapchacie (nazwa: lifemanagerka) ten już wie, że ZdrowoMania zostaje :). W październiku minie rok tworzenia ZM-ki i przyznaję, że był to rok próby dla tego projektu… Na szczęście sponsor programu nie sugeruje się aktualnymi statystykami, nasze wartości i cel programu (jakim jest promowanie zdrowego stylu życia) są dla niego ważniejsze, dlatego będę kontynuować pracę nad kolejnymi odcinkami. Mam nadzieję, że stali widzowie cieszą się z tej wiadomości tak samo jak ja.