Przegląd tygodnia #1/02

Pierwszy tydzień lutego za nami… I choćbym bardzo się przed tym broniła, to właśnie jest ten moment, kiedy tęsknota za wiosną nie daje mi już spokoju. Mam dość czapek, szalików, rękawiczek i ubierania się na cebulkę. Mam dość zdradliwego wiatru i zmieniającej się co 10 minut pogody… No i ten czas paszteta. Wpisany w ten okres roku, ale też częściowo na własne życzenie (ach ta szczoteczka ;)). Próbuję zajmować myśli czymś innym, ale i tak dopada mnie niechęć do obecnej pory roku. 

zdjęciaW zasadzie przez cały tydzień nie robiłam żadnych zdjęć. Co tu fotografować… Dużo pracy przed komputerem, a w wolnym czasie troska o work-life balance. Dobrze, że jest joga, taniec, slow jogging… 

Dobrze, że jest pies.

IMG_2025 IMG_1976 IMG_1995

A właśnie, pies jest już od 3 lat! 9 lutego miną 3 lata od kiedy Luna jest z nami 🙂 świętowaliśmy to dzisiaj, bo jutro Lunę czeka zabieg sterylizacji 🙁 właściwie w przypadku suczek to bardziej operacja niż zabieg… Strasznie się stresuję… Trzymajcie proszę jutro kciuki za tego naszego malucha. I za mnie, żebym jakoś przetrwała ten dzień, bo mam mnóstwo pracy, a moje myśli na pewno będą gdzieś indziej. 

IMG_1960

Tak w ogóle to szukaliśmy dziś wiosny na Zawadach. Było dużo słońca, ale wiosna pozostaje w sferze marzeń.

IMG_1986IMG_1839 IMG_1853 IMG_1866 IMG_1901IMG_2029

przegapioneAjć, tylko 3 posty w ubiegłym tygodniu? Dziwnie tak po moim styczniowym wyzwaniu codziennego pisania :). 

Jak zmniejszyć ilość szkodliwej chemii swoim otoczeniu?

II cz. wywiadu z Dziarskim Dziadkiem

Odkrycia i ulubieńcy stycznia. 

Vlog z drogi. Nie linkowałam go nigdzie, więc może ktoś przegapił:

linkiJoga na stres – kilka pozycji do samodzielnej praktyki w domu. 

I jeszcze coś dla joginów domatorów 😉 nowa, świetna sekwencja Agaty czyli rozciąganie nóg w przepięknej scenerii!

6 grzechów małej firmy i freelancera – ja też popełniam jeden z nich 🙂 do dziś nie mam strony www. 

Ciekawy artykuł na temat rezygnacji z aktywności fizycznej pod wpływem wstydu i kompleksów. 

17 pomysłów na odkrycie Włoch – kocham Włochy, mogłabym tam jeździć co roku. W tym roku jadę! Tym razem wybieram się w moje absolutnie wy-ma-rzo-ne miejsce, które zawsze wydawało mi się jakoś poza zasięgiem. A przecież to, że nie latają tam tanie linie nie oznacza, że miejsce to jest nieosiągalne. Nie mogę się już doczekać, a takie artykuły tylko podsycają moją ekscytację. 

Instagram husband – śmieszno i straszno 😀

Szukając na YouTube filmów na temat mojej tegorocznej destynacji trafiłam na ciekawy kanał podróżniczy. To raczej program telewizyjny, a nie vlog, ale przynajmniej można się z niego wiele dowiedzieć. Polecam Wam na nim m.in. ten trochę już stary film o Polsce

Życzę Wam udanego wieczoru i całego tygodnia. Mam nadzieję, że dla Was nie będzie on tak stresujący jak dla mnie. Jeszcze raz proszę o mocne kciuki za mojego czworonożnego maluszka.

 


Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.