Dziarski Dziadek – jego wartości i motywacja

Zapraszam na drugą część wywiadu z panem Antonim:

Komentarz jest tutaj w sumie zbędny… Chociaż nie! Pierwsza część wywiadu wielu osobom dała do myślenia i kilka osób w rozmowach ze mną stwierdziło, że dobre samopoczucie fizyczne pana Antoniego wynika w dużej mierze stąd, że jest tak pogodnym, pozytywnie nastawionym człowiekiem. Z dzisiejszej części wywiadu dowiecie się dlaczego mój gość uważa się za szczęśliwego człowieka. Owszem, jego doświadczenie życiowe jest ogromne i zmienia spojrzenie na wiele spraw… Ale czy naprawdę musimy przeżyć ponad 90 lat i doświadczyć wojny, aby ostatecznie móc docenić takie rzeczy jak posiadanie rodziny czy życie w pięknym, wolnym kraju? 

No właśnie. 


Kategorie: Zdrowy duch

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.

  • Nie musimy, ale czasami takie opowieści przypominają o tym co istotne i że powinno się doceniać właśnie takie wydawałoby się oczywistości 🙂 Kocham Pana Antoniego!

  • Szalenie inspirujcy czlowiek 🙂

  • Safonataktoona

    Uwielbiam takich ludzi jak Pan Antoni.Prawdziwa inspiracja:-)

  • Wspaniałe spotkanie. Pan Antoni udowadnia, że warto cieszyć się z prostych rzeczy i dbać o siebie w każdym wieku 🙂

  • Jak wiele zmienia podejście do życia, zdrowia! Przykre jest, jak widzę gaśnięcie człowieka. Gdyby moja babcia miała podejście pana Antoniego może dłużej cieszyłaby się zdrowiem, a starość nie byłaby taka dokuczliwa.

  • Agnieszko, dziękuję Ci za ten wspaniały materiał. Popłakałam się ze wzruszenia – pan Antoni to cudowny człowiek.

  • Uwielbiam Pana Antoniego!