Przegląd tygodnia #1/04

Nie wiem jak Wam, ale mnie ten tydzień dał nadzieję na lepsze pod względem pogody czasy. Nie żebym ją wcześniej całkiem utraciła, ale jak już niejednokrotnie wspominałam – półroczna jesień mocno dała mi w kość. 

Teraz dla odmiany rozpiera mnie energia, przez co jestem jednym, wielkim, chodzącym zakwasem mięśni. To był aktywny tydzień, dlatego dzisiaj postawiłam na lenistwo. Nie takie dosłowne, bo wciąż zmagam się z małym ADHD… Obudziłam się wcześnie i pod wpływem nagłego olśnienia co mogłabym nagrać do ZdrowoManii, usiadłam do komputera w poszukiwaniu partnera do tej współpracy. Spaceru też sobie nie mogłam odmówić… A teraz już zaczyna mnie lekko brać senność, więc nie wykluczam jakiejś przedobiedniej drzemki. Najpierw jednak dokończę ten przegląd!

zdjęciaTo był tydzień pod znakiem jogi, ćwiczyłam codziennie, jak nie w szkole to w domu. Zaczynam się uczyć trudniejszych asan… I cóż, nie zawsze wszystko idzie po mojej myśli 😉

IMG_3708

Byłam też w Hangarze! Tym razem prywatnie i znowu wyskakałam się za wszystkie czasy.

IMG_3647_

Mam nowe spostrzeżenia – chociaż podczas skakania co chwilę trzeba od nowa związywać włosy – nie poddawajcie się. Moje były w połowie rozpuszczone i potem nie byłam w stanie ich rozczesać bez wyrwania połowy 😉

IMG_3687

Czysta radość 🙂

IMG_3570 IMG_3564 hangar_646

Znajdź Agnieszkę 😉

IMG_3519

Przyszedł i czas na pierwsze pikniki i posiłki na świeżym powietrzu. Wreszcie!

IMG_3945 IMG_3962

Idealne miejsce na piknikowanie? Oczywiście Zawady 🙂

IMG_3917 IMG_3919 IMG_3920 IMG_3915

A tych trzech kolesi można spotkać po drodze, uwielbiam ich 😀 zawsze narobią hałasu ;).

IMG_3987 IMG_3910

Dzisiaj tak jak wspomniałam na wstępie – postawiłam na totalny relaks i regenerację mięśni, dlatego nawet dłuższe spacery nie wchodziły w grę. Wolałam powygrzewać się z książką na słońcu i zjeść coś dobrego.

IMG_4031

Warzywka? Luna nie przepuści!

IMG_4011IMG_3998 IMG_3992

Patrzcie jak urosły mi włosy, jaki mam długi kucyk!

IMG_4043 IMG_4042

A tak serio to byłam niedawno u fryzjera i włosy oczywiście mi się skróciły a nie urosły, a ten długi kucyk to trik  z książki “Jak być glam” Fleur de Force, którą ostatnio wygrałam w konkursie. 

IMG_4052

przegapioneEkspresowa zupa krem z pomidorów.

Share Week 2016, czyli blogi które polecam.

Suplementacja magnezu przez skórę i przepis na oliwkę magnezową.

linkiTak jak obiecałam przy okazji wpisu z polecanymi blogami – co tydzień będę pokazywać Wam jakiegoś fajnego bloga. Dziś blogiem tygodnia będzie Travelicious, odkryty właśnie dzięki Share Week. Niesamowicie klimatyczne miejsce! Piękne zdjęcia, interesujące opisy, dużo ciekawych poleceń co zwiedzić w Warszawie, w Polsce i na świecie. Gorąco zachęcam, aby tam zajrzeć. 

Wyczerpujący artykuł na temat diety przy PCOS

Kobieto, musisz to zrobić raz w roku.

20 ciekawostek na temat włosów

Właśnie dopadła mnie już totalna niemoc, organizm cały czas upomina się o tę utraconą tydzień temu godzinę… Zmykam więc, a Wam życzę miłego popołudnia i oczywiście udanego tygodnia. 


Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.