Przegląd tygodnia #3/07

Ach, lato… Godzinami mogłabym pisać o tym, jak kocham tę porę roku i jak nie mogę się nią nasycić. Upływający czas trochę mnie dołuje, ale wiele dobrych rzeczy jeszcze przede mną, więc w oczekiwaniu na nie staram się koncentrować na chwili obecnej. 

A przede mną np. pływanie na SUPie! Trochę mnie wkurzało, że w Warszawie jest tak mało miejsc, gdzie można wypożyczyć SUPa i dlatego postanowiłam kupić swojego. Zajmuje cały bagażnik, więc ciężko będzie zabrać się z nim na jakieś dłuższe wakacje… Ale damy radę 😀 #jakośtobędzie.

Własny SUP to moje spełnione marzenie. Innym marzeniem był skok ze spadochronem i udało mi się tego dokonać w ten weekend. O wrażeniach w poszczególnych momentach i o tym, jak to krok po kroku wygląda, opowiem Wam w osobnym wpisie.

Tak ogólnie, to lato w mieście jest super i o tym razem z kilkoma innymi osobami przekonuję też w najnowszym numerze Claudii. Nie zmienia to jednak faktu, że tęsknię też za ciepłymi morzami z krystalicznie czystą wodą… Więc ta walizka od Śnieżki z pewnością mi się jeszcze w tym roku przyda 🙂

Pierwsze przygotowania do urlopu poczynione 😉 zrobiłam lifting+botoks+laminowanie rzęs. Będę robić ten zabieg pewnie raz w roku, na lato właśnie. Moje naturalne rzęsy po podkręceniu satysfakcjonują mnie na tyle, że rezygnuję też z używania tuszu. Super wygoda!

A tak poza tym to… Jedzenie, jedzenie, jedzenie… O tej porze roku najlepsze na świecie.

Dwa najlepsze środki lokomocji po mieście <3 (mój nowy super plecaczek jest od Luizy)

Ciepłe wieczory <3

Czas razem.

Prawie cały nasz weekend zobaczycie we vlogu, który pojawi się na kanale pewnie jutro rano albo dziś wieczorem. 

Ogarnijmy się! Czyli dlaczego warto szerzyć modę na mniej śmieci.

WEGE Warszawa – gdzie zjeść wegański lub wegetariański obiad w Warszawie cz. III

Brzoskwiniowa ICE TEA – mrożona herbata o smaku brzoskwiniowym

Bardzo fajny blog o slow life.

Czy jazda konna jest wegańska – bardzo czekałam na ten artykuł, bo (choć nie jestem weganką) miałam dylematy “moralne” związane z jazdą konną. Nadal mam, ale ten post Moniki dużo wyjaśnia. 

To tyle na dziś. Ja zabieram się za pisanie wpisu o skoku ze spadochronem, dopóki jeszcze pamiętam, jak to krok po kroku wyglądało. Udanego tygodnia!

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.