Przegląd tygodnia #1/08

Dziś będzie bez wstępu, bo szkoda na niego czasu 😉 lecimy z tym przeglądem:

Od czego by tu zacząć… Może trochę nietypowo, bo od kilku zdjęć z sesji u Mamy Ginekolog, o której pisałam tydzień wcześniej. Ich autorką jest Aleksandra Sochacka

A teraz przejdźmy do prozy życia 😉 ta jest u mnie całkiem przyjemna, bo kontynuuję swoje wakacje. Zajmuję się blogiem, gotuję, spaceruję z psem, czytam, spotykam się z ludźmi… 

Początek sierpnia to dla Warszawiaków też wyjątkowy czas, kiedy celebrujemy rocznicę Powstania Warszawskiego. W tym roku po raz pierwszy wybraliśmy się na Plac Piłsudskiego na śpiewanie (nie)Zakazanych piosenek. Wspaniała atmosfera!

Następnego dnia pojechaliśmy do kina plenerowego na Miasto 44, ale przegoniły nas komary i brak leżaków 😉 zamieniliśmy dwugodzinny seans na dwugodzinną jazdę rowerem. 

Weekend minął mi m.in. na planowaniu wakacji. Udało mi się wreszcie wykonać pierwszy krok i zarezerwować drugi nocleg na naszej planowanej trasie, więc skoro jest już jakiś punkt zaczepienia, to teraz nie ma odwrotu. 

Bardzo chcieliśmy też poSUPować, ale niestety uniemożliwiły nam to sinice 🙁 choć innym one nie przeszkadzają. Zamiast pływać posiedzieliśmy więc trochę w cieniu i nawet odwiedził nas jakiś czworonożny przyjaciel 😉

Były też małe wycieczki za miasto, bo przez tydzień opiekujemy się kotami członka rodziny. 

Były i małe zakupy, nie mogłam sobie odmówić przetestowania sierpniowej nowości IKEA, czyli wegańskich hot-dogów. Nie wyglądają najlepiej, ale są naprawdę super!

Prosta, letnia sałatka z makaronem

Z czym jeść fasolkę szparagową? Sposoby na fasolkę

Co zobaczyć w Warszawie w 1 lub 2 dni

Na dziś to tyle, uciekam na hamak czytać książkę. Planuję na ten tydzień jeszcze dwa posty, jeden z przepisem na wegańskie brownie z batatów, a drugi z moimi sposobami na less waste 🙂 wpadniecie?

 

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.