Wyzwanie “Styczeń wdzięczności” 2019

Zgodnie z naszą coroczną tradycją, czas na styczeń wdzięczności! Celem tego wyzwania jest nauczenie się dostrzegania dobrych rzeczy i odczuwania za nie wdzięczności. Gwarantuję, że to bardzo pozytywnie nastraja na cały nowy rok… Przez te 31 dni wyrabiamy sobie nawyk zauważania i celebrowania tych dobrych momentów. 

Zadanie jest proste – codziennie znajdujemy chociaż jedną rzecz, za którą jesteśmy wdzięczni. Zachęcam jednak do tego, aby nie analizować w ten sposób dnia dopiero wieczorem. Starajmy się raczej przez cały dzień być na tę wdzięczność otwarci i celebrujmy jej odczuwanie. To wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe! Ale gdyby to było proste, nie można byłoby tego nazwać wyzwaniem ;). 

Jak co roku mam dla Was formularz do druku, gdzie codziennie możecie zapisywać sobie tę jedną rzecz. Ale dodatkowo na moim Insta Stories co wieczór będę się z Wami dzielić moimi wdzięcznościami i będę udostępniać dla Was formularz, w którym będziecie mogli wpisywać swoje. Czasami będę je (anonimowo) udostępniać. Dodatkowo zachęcam do dodawania na instagram zdjęć z hashtagami:

Zdjęcia te będą brane przeze mnie pod uwagę w rozdaniach za korzystanie z hashtagu  #lifemanagerkainspiruje. 

Część z Was pewnie będzie dodawać swoje wdzięczności bardziej na stories niż w ramach głównych zdjęć na Instagramie… Będę więc wdzięczna za oznaczanie mnie, abym mogła je podglądać, bo na pewno będę ich bardzo ciekawa. Niektóre może będę udostępniać u siebie 🙂

Mam nadzieję, że dołączycie do mnie i razem będziemy szukać pozytywów w tym miesiącu, a później i całym roku. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam bardzo wielu powodów do wdzięczności w 2019 roku!

Kategorie: Zdrowy duch

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.