Podcast z moim gościnnym udziałem

Już jakiś czas temu pisałam Wam, że miałam przyjemność być gościem podcastu. To był mój debiut przy mikrofonie, więc trochę się stresowałam i oczywiście nie jestem w 100% zadowolona z efektu… Chyba często w takiej sytuacji najmądrzejsze rzeczy przychodzą człowiekowi do głowy za późno ;). 

IMG_20150609_170224

No trudno, trzeba zepchnąć swój perfekcjonizm na dalszy plan… Podrzucam Wam podcast z moim udziałem, ale od razu uprzedzam, że trwa ponad pół godziny. Najlepiej chyba posłuchać go sobie jakoś w tle, podczas zmywania lub robienia innych mało absorbujących rzeczy. Gratulacje dla wszystkich, którzy odsłuchają go do końca 🙂

Podcast znajdziecie pod tym linkiem, na blogu Więcej niż zdrowe odżywianie

Polecam Wam też całego bloga Michała i inne podcasty, bardzo przyjemnie się ich słucha i można się dowiedzieć ciekawych rzeczy. 

Jeszcze taka ciekawostka… W 13 minucie Michał pyta mnie o to, skąd czerpię inspiracje do swoich działań. Michał jeszcze nie wie, że sam mi takiej inspiracji dostarczył zapraszając mnie na swojego bloga i podsyłając mi swoje podcasty… Gość jednego z jego podcastów tak mnie zainteresował, że postanowiłam zaprosić go również do ZdrowoManii 🙂 odcinek z tym gościem już za tydzień w środę.

Miłego słuchania, dajcie znać jak Wam się podoba i jeśli macie jakieś pytania, bo gdzieś wyraziłam się niejasno. 

Kategorie: Zdrowy duch

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.