Przegląd (włoskiego) tygodnia

Nie mam co do tego wątpliwości – to póki co był najlepszy tydzień tego roku! Zaczął się intensywnie i pracowicie, ale już w środę mogłam zapomnieć o swojej codzienności. Ponad 2 godziny lotu samolotem i trochę ponad godzinę jazdy pociągiem przeniosło mnie w zupełnie inny, kolorowy świat… Tradycyjnie w przeglądzie tygodnia pokażę Wam trochę bardziej prywatnych fotek, ale na blogu pojawi się jeszcze kilka wpisów z podziałem na miasta + informacje praktyczne, o które kilka osób prosiło na Instagramie, a których ja sama przed wyjazdem też poszukiwałam. 

cinqueterre_vernazza

Intensywne 5 dni, 7 miast, ponad 80 przespacerowanych kilometrów, blisko 100 gigabajtów wspomnień w postaci zdjęć i filmów, dietetyczna dyspensa – kilogramy  zjedzonego glutenu i przepyszne lody. Spełnione marzenie i szczęście w najczystszej postaci. To wszystko można zmieścić w dwóch słowach, a są nimi Cinque Terre. 

manarola1 manarola2 cinqueterre1 cinque_terre_4 cinque terre_corniglia cinque_terre cinque_terre2 monterosso corniglia_beach corniglia_plaża
DCIM100MEDIA
DCIM100MEDIA
DCIM100MEDIA
DCIM100MEDIA
DCIM100MEDIA
DCIM100MEDIA
DCIM100MEDIA
DCIM100MEDIA

Oczywiście nie odmówię sobie podzielenia się z Wami tymi pięknymi widokami i wspomnieniami na zdjęciach i filmach. Szykujcie się na wysyp postów i vlogów z Cinque Terre! Oczywiście będą przeplatane zwykłymi wpisami 🙂

Edit- Pierwszy vlog z wyjazdu: 

przegapionePodczas mojej nieobecności na blogu automatycznie pojawiały się posty, więc mogliście coś przegapić 🙂

Przepis na makaron z cukinii z pietruszkowym pesto

Wywiad o akupunkturze

Moje sposoby na powstrzymanie przeziębienia, które chyba uratowały mi moje włoskie wakacje 🙂

Linków z przyczyn oczywistych w tym tygodniu nie będzie, ale mam nadzieję, że powyższe widoki Wam to zrekompensują 🙂


Kategorie: Podróże, Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.