Coś dla zdrowia – zakupy spożywcze + kosmetyki [video]

Zapraszam Was na nowy film z moimi ostatnimi zakupami “dla zdrowia”, a w nich głównie nowe, po raz pierwszy testowane przeze mnie produkty. 

Pełny skład produktów znajdziecie na stronie sklepów w jakich kupowałam te rzeczy. Oto lista + informacje dodatkowe (lub sprostowanie do głupot, jakie powiedziałam w filmie).

Jogurt naturalny Sojade – w filmie cały czas mówię “słoiczek”, ale chodzi oczywiście o kubeczek, jogurt nie jest w szklanym opakowaniu, żeby była jasność :). 
Chrupki indyjskie – w filmie wspomniałam, że w składzie jest soja ale miałam na myśli soczewicę!
Syrop daktylowy
Sezam nieoczyszczony
Pukance jaglane
Karob – zapomniałam dodać, że opakowanie tego karobu jest bardzo duże (i tanie) więc produkt ten jest niesamowicie wydajny.
Miód
Orzechy piorące – i znowu podobnie jak przy karobie – to niesamowicie ekonomiczny produkt, opakowanie 1kg orzechów kosztuje 16 zł, a wystarcza na wiele miesięcy
Krem ECO z filtrem SPF30
Dezodorant Crystal Essence dostępny jest w drogeriach Natura.

Miłego oglądania :). 

 

Kategorie: Odżywianie

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.