Przegląd tygodnia #2/09

Ten tydzień upłynął mi na wyciskaniu z lata ostatnich soków. Korzystam z pogody i licznych możliwości aktywnego spędzania czasu na zewnątrz. Chcę też zrobić na zapas trochę zdjęć na bloga i czerpię z tego olbrzymią przyjemność. Tak, to właśnie dlatego do każdego wpisu nawet o pokrewnej tematyce (przykładowo rowerowej) staram się robić nowe zdjęcia – naprawdę bardzo to lubię, chyba jestem jakąś niespełnioną fotomodelką ;). Mam też nadzieję, że tego typu fotografie wzmacniają przekaz, zwiększają moją wiarygodność i podwyższają poziom bloga. 

Wrzesień to wyjątkowy miesiąc, w którym dużo się chce. Piszę teraz o sobie, ale z tego co obserwuję na śledzonych przeze mnie blogach – wiele osób tak ma. Korzystam więc z tego przypływu mocy i mam nadzieję, że długo mnie ona nie opuści. Ale dzisiaj po wczorajszym ślubno-weselnym szaleństwie zrobiłam sobie dzień totalnego lenia i czuję się z tym doskonale!

zdjęciaW tym tygodniu zrobiły się zdjęcia do wpisu o slow joggingu! Będzie na dniach, we wtorek albo w czwartek.

IMG_9878

Zdjęć na rowerze nigdy dość 😉 marzą mi się jeszcze jakieś w jesiennej scenerii… 

IMG_9646 IMG_9738

W tym miejscu podobała mi się kolorystyka i też nie mogłam się powstrzymać 😉

IMG_0034

Jeszcze kilka zdjęć z tej wycieczki… Olśniło mnie, że chyba w tym samym miejscu zdjęcia na bloga robiła ostatnio Agata 🙂 (swoją drogą Agata startuje na blogu ze świetnym cyklem na temat jogi). 

IMG_0157 IMG_0296 IMG_0304 IMG_0044 IMG_0052IMG_0334 Podczas tej wycieczki powstał mój pierwszy vlog rowerowy. Żałuję, ze nie mam GorillaPod’a, może wtedy obraz byłby nieco bardziej stabilny… Ale i tak chyba nie wyszło tak źle, mam ochotę na więcej takich vlogów.

Zaliczyłam w tym tygodniu też nagrania na Kępie Potockiej. Po więcej zdjęć pięknego Żoliborza zapraszam na wpis ze zdjęciami ze spaceru po tej dzielnicy.

20150918_152118

A po drodze wstąpiłam do Porananas

20150918_160845

Na jedne z najlepszych lodów w mieście. Naturalne, przepyszne! Bazylia, solony karmel i śliwka. 

20150918_155613

przegapione

Logistyka zdrowego odżywiania – szybka pasteryzacja obiadów

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu – przyłączysz się?

ZdrowoMania z przepisem na nietypową ogórkową 🙂

Przepis na śliwkowy budyń jaglany.

linki

Bardzo polecam Wam świetny konkurs, w którym można wygrać fajny rower miejski. To już ostatnie dni jego trwania, a zadanie konkursowe jest banalnie proste. Spróbujcie! I życzę Wam wygranej :). 

Kilka wpisów bardzo zgodnych z moimi poglądami na pewne tematy… 

Stop the glorification of busy na Love2work.

Do czego właściwie służy dzisiaj Facebook? – mnie to medium zalewa ostatnio falami nienawiści, mam ochotę się wypisać…

Urocze zdjęcia przedstawiające podróże z psem. Dlaczego jeszcze nie ma wśród nich Luśki?

Piękne refleksje o jesieni – podpisuję się!

Niezwykle ważny, wzruszający wpis u Anity – Spieszmy się kochać ludzi… I okazywać im to. 

Wpis, który powinien przeczytać każdy hejter… no ale zakładam, że to nie do Was 😉

7 największych bzdur o związkach. 

Udanego tygodnia!

Kategorie: Różne

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.