Wegetariański FOODBOOK #13 – co jem w ciągu dnia

Niedawno gdzieś na moim Instagramie padła prośba o letniego foodbooka. Mówisz i masz – niewiele tego lata zostało, więc to już ostatni dzwonek…. Będzie krótko i na temat, bo nad czym tu się rozwodzić 😉

Chętnych zapraszam na film… Nagrany inaczej niż zazwyczaj, ale miałam drobną, sprzętową niedyspozycję ;).

Przed-śniadanie

Wegański jogurt z mleka kokosowego + winogrona + domowa granola z patelni

Śniadanie właściwe (zjedzone ok. 13tej :D)

Kanapki z awokado, pomidorem, czerwoną cebulą, solą i pieprzem – pyyyyycha! Po ich zjedzeniu wypiłam jedną czarkę matchy. 

Obiad

Tego wstępnie nie było w planach, ale Wojtek wracając z pracy zaproponował, że po drodze może kupić coś z greckiej knajpki. Padło na pieczonego bakłażana ze szpinakiem, orzechami, suszonymi pomidorami i fetą. Do tego podano ziemniaki zapiekane i pomidory z cebulą. 

Kolacja

Gotowany na parze groszek cukrowy + pieczone bataty + grillowana cukinia, cebula i ser halloumi. To był błąd, że kupiłam to halloumi… Doszło mi kolejne serowe uzależnienie 🙁 jest przepyszny!

Do tego przygotowałam domowy hummus. 

Jak widać u mnie (jak zawsze) króluje prostota. Mam jednak nadzieję, że mimo to coś Was zainspirowało!


Kategorie: Odżywianie, Video

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.