Muzyka do jogi i relaksacji – moja playlista

Wiem, że długo kazałam Wam czekać na ten post, ale może dzięki temu więcej osób z niego skorzysta :). Zgodnie z Waszą prośbą (robiłam ankietę na Instagramie) zaczniemy od muzyki do jogi relaksacyjnej i medytacji. Jak na pewno się domyślacie – jest ona bardzo spokojna i wyciszająca. Bazuje na dźwiękach natury i trochę na rytmach typowo hinduskich. 

muzyka do jogi

Poniższa playlista jest efektem mojego przesłuchania wielu playlist jogowych i relaksacyjnych. Oczywiście wątpię, aby ktoś miał gust identyczny, jak ja i aby ta muzyka do jogi odpowiadała mu w 100%… Ale cóż, jeśli tak nie będzie, to przecież każdy może stworzyć swoją 🙂

W przyszłym tygodniu podzielę się z Wami playlistą do Aerial Yogi i jogi trochę bardziej dynamicznej. A póki co… Udanej praktyki!

Kategorie: Aktywność fizyczna

W dużym skrócie - freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty, a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.